Ook Vfl Wolfsburg moet in Bundesliga op zoek naar nieuwe trainer
WOLFSBURG (ANP) - Ook VfL Wolfsburg moet voor het volgende seizoen in de Bundesliga op zoek naar een nieuwe trainer. Na zaterdag al FC Augsburg en Borussia Mönchengladbach bevestigt de nummer twaalf nu ook het vertrek van zijn coach, Florian Kohfeldt. De opvolger van de in oktober ontslagen Mark van Bommel vertrekt met "wederzijds goedvinden", meldt de club.
Zo krijgt verdediger Micky van de Ven weer een nieuwe trainer. Het 21-jarige talent kwam afgelopen zomer over van FC Volendam, toen Van Bommel nog de coach was. Wolfsburg begon goed aan het seizoen, maar verzekerde zich pas aan het eind van handhaving.
"We bedanken Florian dat hij ons in deze moeilijke situatie heeft geholpen en de juiste beslissingen heeft genomen om ons te handhaven", lichtte Wolfsburg-directeur Jörg Schmadtke het vertrek van Kohfeldt toe.
Bij Augsburg werd zaterdag na de laatste speelronde in de Bundesliga het vertrek van trainer Markus Weinzierl bekend, net als dat van Adi Hütter bij Mönchengladbach.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal tegen sc Heerenveen geen beroep doen op David Min. "Hij heeft lichte liesklachten, dus hij haalt de wedstrijd van morgen helaas niet", zei de coach woensdag.
2 uur geledenNYON (ANP) - De UEFA past vanaf 2028 het format van de Nations League en de EK-kwalificatie aan. De Europese voetbalbond hoopt er met de wijzigingen voor te zorgen dat er meer spanning komt en dat er minder wedstrijden zijn waar niets meer op het spel staat. Dat meldt de UEFA in een persbericht.
2 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de finale van de Champions League tegen Arsenal de defensieve kwaliteiten van spits Ousmane Dembélé uitgelicht. De winnaar van de Gouden Bal van vorig jaar, die vooral bekendstaat om zijn aanvallende prestaties, is volgens Luis Enrique een voorbeeld voor anderen.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.
21 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.
22 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.
23 uur geleden