Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook verlies voor titelverdediger Van Foreest in Tata Steel Chess

Ook verlies voor titelverdediger Van Foreest in Tata Steel Chess

WIJK AAN ZEE (ANP) - Schaker Jorden van Foreest heeft in de tweede ronde van Tata Steel Chess al zijn eerste nederlaag geleden. De titelverdediger verloor in Wijk aan Zee met zwart van de Hongaar Richard Rapport. Een foute zet met een van zijn paarden kon de 22-jarige Groninger niet meer herstellen. Van Foreest had zaterdag nog zijn openingspartij tegen de Zweed Nils Grandelius gewonnen.

Eerder leed Nederlands beste schaker Anish Giri verlies tegen Magnus Carlsen. De Noorse wereldkampioen speelde te sterk met de witte stukken en zette vanaf het begin van de partij Giri onder druk. Na 36 zetten gaf de nummer 7 van de wereld op.

Na de tweede ronde zijn er drie leiders, die dankzij een zege en een remise op 1,5 punt staan. Het zijn Carlsen, de Pool Jan-Krysztof Duda en Santosh Gujrathi Vidit uit India. Van Foreest deelt met zeven andere grootmeesters de vierde plaats met 1 punt, Giri staat 12e met 0,5 punt.

Meer uit Sport

Atlete Klaver beloont sterk WK indoor met brons op 400 meter

TORUN (ANP) - Atlete Lieke Klaver heeft haar optreden op de 400 meter bij de WK indoor in het Poolse Torun kunnen belonen met een bronzen medaille. In de finale over twee races zette de regerend Europees kampioene een tijd neer van 51,02 seconden en die bleek uiteindelijk goed voor een medaille.

3 uur geleden
Ehammer wint goud zevenkamp met wereldrecord, Tesselaar zevende

TORUN (ANP) - Simon Ehammer heeft zijn tweede wereldtitel op de zevenkamp veroverd met een wereldrecord in punten. De 26-jarige Zwitser kwam uit op 6670 punten en verbrak daarmee het oude puntenrecord van 6645, in 2012 gevestigd door de Amerikaan Ashton Eaton.

5 uur geleden
Snowboardster Dekker pakt brons in laatste wereldbekerwedstrijd

WINTERBERG (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker heeft bij de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen in Winterberg brons gepakt op de parallelslalom. De 30-jarige snowboardster won in de strijd om de derde plaats van tweevoudig wereldkampioene Julie Zogg uit Zwitserland. De zege ging naar Lucia Dalmasso uit Italië.

5 uur geleden
Judoka Van Lieshout pakt zilver op Grand Slam van Tbilisi

TBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout heeft een zilveren medaille overgehouden aan de Grand Slam van Tbilisi. De 23-jarige oud-wereldkampioene verloor de finale in de klasse tot 63 kilogram van de Japanse Haruka Kaju op straffen. Het was de tweede medaille van het jaar voor de Brabantse, na het brons op de Grand Slam van Parijs in februari.

5 uur geleden
Verstappen wint ook zijn tweede GT3-race op Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft ook zijn tweede GT3-race op de Nürburgring gewonnen. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 finishte, met zijn teamgenoten Daniel Juncadella en Jules Gounon, de vier uur durende race met ongeveer een minuut voorsprong op Jordan Pepper en Dan Harper in de BMW. De race was lang spannend, maar in het laatste deel maakte Verstappen het verschil in de Mercedes.

8 uur geleden
Handballers verliezen in Golden League van Noorwegen

KOPENHAGEN (ANP) - De Nederlandse handballers hebben in de Golden League met 38-31 verloren van Noorwegen. Het was de tweede wedstrijd van Nederland in het oefentoernooi in Kopenhagen, waar ook Denemarken en de Verenigde Staten aan deelnemen. Oranje won het eerste duel met 39-30 van de VS.

9 uur geleden
Gemengde estafetteploeg mist door val medaille op WK indoor

TORUN (ANP) - De gemengde estafetteploeg op de 4x400 meter heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun geen medaille behaald. Keenan Blake, Myrte van der Schoot, Tony van Diepen en Eveline Saalberg eindigden als vijfde en schoven kort na afloop op naar de vierde plaats door de diskwalificatie van Jamaica.

9 uur geleden