
Ook tennisster Bencic meldt zich af voor US Open
BASEL (ANP) - In navolging van onder anderen Kiki Bertens heeft ook Belinda Bencic besloten af te zien van deelname aan de US Open. De Zwitserse tennisster is de nummer 8 van de wereldranglijst. Ze laat ook het voorbereidingstoernooi van Cincinnati, dat eenmalig in New York wordt gespeeld, lopen.
"Ik heb de moeilijke beslissing genomen om de Amerikaanse tour te laten schieten en volgende maand terug te keren in Rome", schreef Bencic (23) op social media. "Ik kijk er naar uit om volgend jaar terug te keren in New York en wens iedereen die wel meedoet de komende weken veel succes."
Vrijdag meldde titelverdedigster Bianca Andreescu zich al af voor de US Open en Ashleigh Barty, de mondiale nummer 1, schreef zich niet in. Serena Williams heeft haar deelname wel toegezegd.
De US Open begint op maandag 31 augustus.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP/RTR) - De mondiale schaakbond FIDE gaat de publieke aanvallen van voormalig wereldkampioen Vladimir Kramnik aan het adres van de zondag overleden Amerikaanse grootmeester Daniel Naroditsky nader bekijken.
34 minuten geledenWENEN (ANP) - De Europese handbalfederatie (EHF) wil vanaf 2030 een nieuw vierjaarlijks toernooi organiseren onder de naam Europese Handbalspelen. De beste acht nationale ploegen van Europa bij de mannen en de vrouwen spelen om een startbewijs voor de Olympische Spelen.
1 uur geledenWOKING (ANP) - Teambaas Andrea Stella van Formule 1-renstal McLaren is optimistisch over de kansen om Max Verstappen in de resterende vijf grands prix te stuiten. Hoewel de Nederlander van Red Bull de afgelopen vier races de rivalen van McLaren heeft verslagen en een grote hap uit zijn achterstand in het kampioenschap heeft genomen, komen er volgens Stella circuits aan die McLaren goed liggen. "Ik denk dat wij de komende vijf grands prix, met vijf races en twee sprints, alles in de hand hebben om onze voorsprong op Max te vergroten", laat Stella weten op Autosport.com.
3 uur geledenN i e u w bericht, meer informatie na 1e alinea: met meer citaten Bosz
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - Wielerploeg Unibet Tietema Rockets gaat volgend seizoen verder als Unibet Rose Rockets. De procontinentale ploeg van oprichter Bas Tietema maakte een dag eerder al bekend dat de naamgever uit de teamnaam verdwijnt. Het Duitse fietsmerk Rose Bikes, dat voor vier jaar aan de ploeg is verbonden, komt daarvoor in de plaats, maakte de ploeg dinsdag bekend.
21 uur geledenJAKARTA (ANP) - Turnster Naomi Visser heeft zich bij de WK in Jakarta voor de meerkamp- en brugfinale geplaatst. Sanna Veerman kwam nipt tekort voor de finale aan brug en is op dat toestel eerste reserve voor de eindstrijd.
22 uur geledenSANTIAGO/ARNHEM (ANP) - Met vrijwel zeker de Britten als voornaamste concurrent staan Harrie Lavreysen, Jeffrey Hoogland en Roy van den Berg woensdagavond bij de WK baanwielrennen in Chili voor de zware taak hun wereldtitel op de teamsprint te verdedigen. Vaak lukte dat de afgelopen jaren met overmacht, maar ditmaal lijkt prolongatie niet vanzelfsprekend.
1 dag geleden