Ook tennisser Brouwer één zege verwijderd van US Open
NEW YORK (ANP) - Gijs Brouwer heeft nog maar één overwinning nodig voor een plek in het hoofdtoernooi van de US Open. De nummer 184 van de wereld was in de tweede kwalificatieronde met 7-5 6-1 te sterk voor de Argentijn Facundo Mena, de mondiale nummer 133.
In de beslissende kwalificatieronde neemt de 26-jarige Brouwer het op tegen Paul Jubb. De 22-jarige Brit staat op plek 203 op de wereldranglijst. Brouwer stond nooit eerder in het hoofdtoernooi van een grand slam. Hij maakte onlangs op Wimbledon zijn debuut in de kwalificaties van een grandslamtoernooi.
Eerder verzekerde Jesper de Jong (22) zich van een plek in de laatste kwalificatieronde. Hij treft de Argentijn Federico Delbonis in de laatste voorronde.
Lesley Pattinama-Kerkhove heeft ook nog maar één zege nodig voor een plaats in het hoofdtoernooi. De Amerikaanse Ashlyn Krueger is haar opponente in de derde en laatste ronde van de kwalificaties.
Meer uit Sport
CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur heeft op de slotdag van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina zijn derde gouden paralympische medaille behaald. De Nederlander won na de super-G en de supercombinatie ook de slalom.
55 minuten geledenÅRE (ANP) - De Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin heeft haar eerste zege geboekt als olympisch kampioene op de slalom. Ze was de snelste in de wereldbeker in het Zweedse Åre en schreef haar 109e wereldbekerzege bij op haar erelijst.
1 uur geledenMADRID (ANP) - De MotoGP heeft de Grote Prijs van Qatar uitgesteld vanwege de oorlog in het Midden-Oosten. De race stond gepland voor 12 april, maar is nu verzet naar 8 november, meldde rechtenhouder Dorna.
2 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Max Verstappen somde na de Grote Prijs van China weer een waslijst van problemen op die hij momenteel ervaart met zijn Red Bull-auto. "De auto voelde totaal niet goed. Geen balans, veel bandenslijtage, er was iets met het stuur en dan nog een koelingsprobleem", zei de viervoudig wereldkampioen bij Viaplay, die door de kapotte koeling van zijn energiesysteem de race in Shanghai tien ronden voor het einde moest beëindigen.
4 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Kimi Antonelli behaalde in zijn 26e Formule 1-race zijn eerste overwinning. De 19-jarige Italiaan won de Grote Prijs van China en werd na Max Verstappen de jongste winnaar ooit. "Ik ben sprakeloos en kan wel huilen. Ik heb zoveel te danken aan mijn team. Mercedes heeft me geholpen om mijn droom te verwezenlijken", zei Antonelli kort na afloop in het flashinterview. "Ik wilde heel graag Italië terug aan de top brengen en dat is gelukt."
4 uur geledenCORTINA (ANP) - Snowboardster Lisa Bunschoten-Vos en paraskiër Jeroen Kampschreur dragen zondag de Nederlandse vlag bij de sluitingsceremonie van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina. Dat maakte chef de mission Esther Vergeer bekend. Kampschreur won twee keer goud, Bunschoten-Vos veroverde een zilveren medaille.
4 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Kimi Antonelli heeft zijn eerste zege in de Formule 1 geboekt. De Italiaan van Mercedes begon van poleposition in de Grote Prijs van China en wist die na 56 ronden op het circuit van Shanghai om te zetten in de winst.
5 uur geleden