Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook tennisser Brouwer één zege verwijderd van US Open

Ook tennisser Brouwer één zege verwijderd van US Open

NEW YORK (ANP) - Gijs Brouwer heeft nog maar één overwinning nodig voor een plek in het hoofdtoernooi van de US Open. De nummer 184 van de wereld was in de tweede kwalificatieronde met 7-5 6-1 te sterk voor de Argentijn Facundo Mena, de mondiale nummer 133.

In de beslissende kwalificatieronde neemt de 26-jarige Brouwer het op tegen Paul Jubb. De 22-jarige Brit staat op plek 203 op de wereldranglijst. Brouwer stond nooit eerder in het hoofdtoernooi van een grand slam. Hij maakte onlangs op Wimbledon zijn debuut in de kwalificaties van een grandslamtoernooi.

Eerder verzekerde Jesper de Jong (22) zich van een plek in de laatste kwalificatieronde. Hij treft de Argentijn Federico Delbonis in de laatste voorronde.

Lesley Pattinama-Kerkhove heeft ook nog maar één zege nodig voor een plaats in het hoofdtoernooi. De Amerikaanse Ashlyn Krueger is haar opponente in de derde en laatste ronde van de kwalificaties.

Meer uit Sport

Tennisster Gauff naar finale van graveltoernooi in Rome

ROME (ANP) - Coco Gauff heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Rome bereikt. De als derde geplaatste Amerikaanse versloeg de Roemeense Sorana Cirstea: 6-4 6-3.

3 uur geleden
Sinner verbreekt met overwinning op Roeblev record Djokovic

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de 32e keer op rij een wedstrijd op een masterstoernooi gewonnen. De Italiaan verbrak daarmee het record van de Serviër Novak Djokovic, die in 2011 tot 31 achtereenvolgende zeges kwam.

6 uur geleden
Tennisser Darderi na nachtpartij naar halve finale in Rome

ROME (ANP/RTR) - Tennisser Luciano Darderi heeft zich bij het masterstoernooi van Rome voor de halve finale geplaatst. De Italiaan rekende in een partij die tot diep na middernacht duurde af met de Spaanse tiener Rafael Jodar: 7-6 (5) 5-7 6-0.

12 uur geleden
Spanjaard Arrieta wint vijfde rit Giro, Eulálio pakt roze trui

POTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.

1 dag geleden
Eerste openlijk homoseksuele basketballer in NBA overleden

NEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.

1 dag geleden
Verstappen kijkt uit naar racen in het donker op Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.

2 dagen geleden
Sinner met 31e masterszege op rij naar kwartfinale in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.

2 dagen geleden