Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook speler van Feyenoord test positief op het coronavirus

Ook speler van Feyenoord test positief op het coronavirus

ROTTERDAM (ANP) - Een speler van de selectie van Feyenoord heeft positief getest op het coronavirus. De Rotterdammers melden om privacyredenen niet om wie het gaat. De speler gaat in quarantaine, maakt tijdelijk geen onderdeel uit van de wedstrijdselectie en doet niet mee aan de groepstrainingen.

Feyenoord speelt zondag een oefenwedstrijd tegen Sparta Rotterdam. De gehele selectie werd daarom vrijdag getest. De overige spelers bleken niet met het virus besmet te zijn.

"De club volgt de richtlijnen van de RIVM én het protocol van de KNVB. Volgens dat protocol zal het testen de komende weken richting de start van de competitie verder worden geïntensiveerd", meldt Feyenoord.

Eerder op zaterdag liet Willem II weten dat een speler van hen het coronavirus heeft. De oefenwedstrijd van zaterdag tegen IJsselmeervogels gaat daardoor zaterdag niet door.

Meer uit Voetbal

Portugal wint in Oslo van Noorwegen in Nations League

OSLO (ANP) - Portugal heeft een uitwedstrijd tegen Noorwegen in de Nations League gewonnen. In het Ullevaal Stadion in Oslo werd het 2-1 voor de bezoekers. Na twee wedstrijden gaat Portugal met 6 punten aan de leiding in Groep A4. Noorwegen en Denemarken volgen op 3 punten.

22 minuten geleden
Ierland wint van Israël in veelbesproken Nations League-duel

DEBRECEN (ANP) - Het Ierse nationale voetbalelftal heeft Israël zondagavond met 3-0 verslagen in een vooraf veelbesproken duel in de Nations League. De 'thuiswedstrijd' van Israël werd gespeeld in het Hongaarse Debrecen. Vanuit Ierland werden er geen kaartjes verkocht voor het uitvak. Een dag voor de wedstrijd besloot de Ierse doelman Gavin Bazunu zich terug te trekken uit het elftal.

26 minuten geleden
Grieken verslaan Duitsland en gaan aan kop in groep van Oranje

AUGSBURG (ANP) - Griekenland heeft zondagavond voor een verrassing gezorgd door Duitsland te verslaan in een uitwedstrijd in de Nations League. In Augsburg werd het 1-0 voor de bezoekers. Het was voor Griekenland de eerste overwinning ooit op Duitsland. Na twee wedstrijden gaat Griekenland met 6 punten aan de leiding in de groep van het Nederlands elftal, dat 4 punten heeft.

35 minuten geleden
Oranje schrapt training van maandag in Zeist

BELGRADO (ANP) - Het Nederlands elftal begint pas dinsdag aan de voorbereiding op de uitwedstrijd tegen Griekenland in de Nations League. De training van maandag komt te vervallen, meldt de KNVB.

54 minuten geleden
Meerdink spreekt van 'jongensdroom' na hoofdrol bij basisdebuut

BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink moest zijn sterke optreden tijdens zijn basisdebuut voor het Nederlands elftal zondagavond in Belgrado nog even op zich in laten werken. De spits van AZ nam in de met 2-1 gewonnen Nations League-wedstrijd beide doelpunten van Oranje voor zijn rekening.

2 uur geleden
Meerdink helpt Oranje bij basisdebuut met twee treffers aan zege

BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft het Nederlands elftal in zijn eerste wedstrijd als basisspeler aan een overwinning op Servië in de Nations League geholpen. De 23-jarige spits van AZ maakte in Belgrado beide doelpunten voor Oranje: 1-2. Het betekende de eerste zege onder leiding van bondscoach Xavi Hernández, die donderdag debuteerde met een gelijkspel tegen Duitsland (1-1).

3 uur geleden
Meerdink maakt in tweede interland eerste treffers voor Oranje

BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft in zijn tweede interland zijn eerste doelpunten voor het Nederlands elftal gemaakt. De 23-jarige AZ-spits deed dat uit tegen Servië in de Nations League.

3 uur geleden