Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook return Liverpool - Leipzig in Champions League in Boedapest

Ook return Liverpool - Leipzig in Champions League in Boedapest

NYON (ANP) - Ook de return tussen Liverpool en RB Leipzig in de achtste finales van de Champions League wordt in Boedapest gespeeld. De Europese voetbalfederatie UEFA bevestigde dat beide clubs elkaar volgende week woensdag opnieuw treffen in de Hongaarse hoofdstad. Vanwege de coronaperikelen en reisrestricties moesten Leipzig en Liverpool voor hun eerste duel vorige maand ook al uitwijken naar Boedapest. De Engelse ploeg van trainer Jürgen Klopp won in de lege Puskás Arena met 2-0.

De thuiswedstrijd van Leipzig kon niet in Duitsland worden gespeeld, omdat vliegtuigen vanuit Engeland daar momenteel niet welkom zijn vanwege de Britse coronavariant. Omdat de spelers van Leipzig bij terugkeer voor twee weken in quarantaine zouden moeten als ze naar Engeland zouden gaan, vroeg de UEFA aan Liverpool om voor de return een andere locatie te zoeken. De Engelsen informeerden onder meer bij De Kuip in Rotterdam, maar dat bleek vanwege het vliegverbod niet mogelijk.

De UEFA heeft vanwege de reisrestricties de afgelopen weken al heel wat wedstrijden moeten verplaatsen en dat zal de komende periode vaker gebeuren. Zo zijn nu al de WK-kwalificatiewedstrijden Portugal - Azerbeidzjan (24 maart) en Noorwegen - Turkije (27 maart) verplaatst naar respectievelijk de Italiaanse stad Turijn en de Spaanse stad Málaga. Noorwegen en Turkije zitten in de groep bij het Nederlands elftal.

In de Europa League is de return tussen Molde FK en de Spaanse club Granada op 18 maart niet in Noorwegen, maar ook in Boedapest.

Meer uit Voetbal

Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

1 uur geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

3 uur geleden
Infantino: Iran mag van Trump meedoen aan WK voetbal

MIAMI (ANP/RTR/DPA) - De voetballers van Iran kunnen gewoon meedoen aan het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump verzekerd aan Gianni Infantino, de baas van wereldvoetbalbond FIFA. "Vanavond heb ik Trump gesproken over de voorbereidingen voor het WK. De president herhaalde dat het Iraanse team welkom is. Ik dank hem oprecht voor zijn steun", meldde Infantino via sociale media.

3 uur geleden
Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

13 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

14 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

15 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

15 uur geleden