Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook return Liverpool - Leipzig in Champions League in Boedapest

Ook return Liverpool - Leipzig in Champions League in Boedapest

NYON (ANP) - Ook de return tussen Liverpool en RB Leipzig in de achtste finales van de Champions League wordt in Boedapest gespeeld. De Europese voetbalfederatie UEFA bevestigde dat beide clubs elkaar volgende week woensdag opnieuw treffen in de Hongaarse hoofdstad. Vanwege de coronaperikelen en reisrestricties moesten Leipzig en Liverpool voor hun eerste duel vorige maand ook al uitwijken naar Boedapest. De Engelse ploeg van trainer Jürgen Klopp won in de lege Puskás Arena met 2-0.

De thuiswedstrijd van Leipzig kon niet in Duitsland worden gespeeld, omdat vliegtuigen vanuit Engeland daar momenteel niet welkom zijn vanwege de Britse coronavariant. Omdat de spelers van Leipzig bij terugkeer voor twee weken in quarantaine zouden moeten als ze naar Engeland zouden gaan, vroeg de UEFA aan Liverpool om voor de return een andere locatie te zoeken. De Engelsen informeerden onder meer bij De Kuip in Rotterdam, maar dat bleek vanwege het vliegverbod niet mogelijk.

De UEFA heeft vanwege de reisrestricties de afgelopen weken al heel wat wedstrijden moeten verplaatsen en dat zal de komende periode vaker gebeuren. Zo zijn nu al de WK-kwalificatiewedstrijden Portugal - Azerbeidzjan (24 maart) en Noorwegen - Turkije (27 maart) verplaatst naar respectievelijk de Italiaanse stad Turijn en de Spaanse stad Málaga. Noorwegen en Turkije zitten in de groep bij het Nederlands elftal.

In de Europa League is de return tussen Molde FK en de Spaanse club Granada op 18 maart niet in Noorwegen, maar ook in Boedapest.

Meer uit Voetbal

Trainer García ziet Ajax terecht van FC Twente verliezen

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García vindt dat Ajax terecht van FC Twente heeft verloren. "Vooral in de tweede helft leden we veel te veel balverlies", zei hij na een nederlaag van 1-2. "We konden ze ook fysiek niet meer bijbenen."

5 uur geleden
Trainer Van den Brom wil Europees voetbal halen met FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - John van den Brom was een trotse trainer na de uitzege van FC Twente op Ajax (1-2). "We waren fris en scherp", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben ook verdiend gewonnen. Daar mogen we nu van genieten."

5 uur geleden
Berghuis: Ajax verdient het zo ook niet

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis was hard voor Ajax na een nederlaag tegen FC Twente (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. "We verdienen het ook gewoon niet", zei hij in de perskamer van de club uit Amsterdam. "Het was een pijnlijke avond, ook voor de fans. Zo wil je niet naar huis."

5 uur geleden
FC Barcelona klopt tiental Atlético en loopt uit op Real Madrid

MADRID (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft de voorsprong op Real Madrid vergroot tot 7 punten dankzij een zege bij Atlético Madrid. De Catalanen speelden de gehele tweede helft met een man meer na een rode kaart voor Nicolás González, maar de winnende treffer van Robert Lewandowski viel pas in de 87e minuut: 1-2.

6 uur geleden
Ajax verliest van FC Twente en zakt naar vijfde plaats

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verliest de tweede plaats van de Eredivisie steeds verder uit het oog. De club ging onderuit in de thuiswedstrijd tegen FC Twente (1-2) en zakte naar de vijfde plaats. Bart van Rooij maakte in de 79e minuut op een fraaie manier het winnende doelpunt. Ramiz Zerrouki schoot FC Twente in de achttiende minuut op voorsprong en Wout Weghorst maakte in de 32e minuut gelijk.

6 uur geleden
NEC houdt zicht op plek twee dankzij zege op Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - NEC blijft dankzij een overwinning bij Excelsior (0-2) zicht houden op plek twee in de Eredivisie. Bij de ploeg van trainer Dick Schreuder stond aanvoerder Tjaronn Chery, die voor Suriname uitkwam en verwikkeld raakte in de zogenoemde paspoortaffaire, aan de aftrap.

6 uur geleden
AZ wint moeiteloos van Fortuna in aanloop naar duel met Shakhtar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in aanloop naar het Conference League-duel tegen Shakhtar Donetsk met 2-0 gewonnen van Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Leeroy Echteld maakte beide goals in de eerste helft. In de tweede helft keerde aanvoerder Jordy Clasie terug op het veld na een maandenlange afwezigheid vanwege een enkelblessure.

6 uur geleden