Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook PEC Zwolle meldt positieve coronatest

Ook PEC Zwolle meldt positieve coronatest

ZWOLLE (ANP) - In navolging van onder meer ADO Den Haag, Vitesse, Willem II en AZ heeft ook PEC Zwolle te maken met een coronabesmetting. Bij de tweede testronde die deze week werd gehouden, testte een lid van de medische staf positief. Het gaat volgens de Overijsselse voetbalclub uit de eredivisie om een heel laag virusgehalte, wat volgens deskundigen lijkt te passen bij een infectie die hij in maart heeft gehad.

Het lid van de medische staf onderging daarom vrijdag ter controle nog een neus- en keeltest, die een negatieve uitslag opleverde. De medewerker van PEC Zwolle heeft ook geen klachten of symptomen die wijzen op Covid-19.

Het staflid is uit voorzorg wel direct thuis in quarantaine gegaan. Hij heeft geen fysiek contact meer gehad met andere medewerkers van PEC Zwolle. Zijn situatie wordt de komende dagen zorgvuldig in de gaten gehouden.

PEC Zwolle speelt zaterdag een oefenwedstrijd in Leeuwarden tegen SC Cambuur.

Meer uit Sport

Wielrenner Kelderman verlengt contract bij Visma met twee jaar

LA PLAGNE (ANP) - Wilco Kelderman verlengt zijn aflopende contract bij het team van Visma - Lease a Bike met twee jaar. Dat vertelde de 34-jarige Nederlandse wielrenner vrijdag in het programma De Avondetappe van de NOS. Visma - Lease a Bike bevestigde de contractverlenging even later in een persbericht.

4 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp loopt finale Kitzbühel mis

KITZBÜHEL (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is er niet in geslaagd zich voor de derde keer te plaatsen voor de finale van een ATP-toernooi. De 29-jarige Nederlander ging in Kitzbühel in Oostenrijk in twee sets onderuit tegen de als eerste geplaatste Kazach Aleksandr Boeblik: 6-3 6-4. Boeblik kan, na eerder succes in Halle en Gstaad, voor de derde keer in korte tijd een ATP-toernooi winnen. De Fransman Arthur Cazaux is in de finale zijn tegenstander.

8 uur geleden
Verstappen start als tweede in sprintrace Spa achter Piastri

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen start zaterdag vanaf de tweede positie in de sprintrace bij de Grote Prijs van België. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull moest in de kwalificatie alleen Oscar Piastri voor zich dulden. De Australiër van McLaren, de huidige leider in het kampioenschap van de Formule 1, was bijna een halve seconde sneller dan Verstappen. Lando Norris, de tweede coureur van McLaren, zette de derde tijd neer. De Brit gaf behoorlijk veel tijd toe op zijn teamgenoot, ruim zes tienden.

13 uur geleden
Vollering bij Tour de France Femmes uit op revanche

VANNES (ANP) - Demi Vollering is bij de Tour de France Femmes, die zaterdag begint in het Franse Vannes, uit op revanche. De 28-jarige Nederlandse eindigde vorig jaar als tweede achter de Poolse Katarzyna Niewiadoma. Vollering kwam vier seconden tekort voor het geel. Dat kwam mede door een valpartij in de vijfde etappe. "Ik heb honger naar succes", tekende AFP in Bretagne op uit de mond van de winnares van 2023.

13 uur geleden
Arensman wint in La Plagne zijn tweede etappe in Tour de France

LA PLAGNE (ANP) - Thymen Arensman heeft zijn tweede ritzege in de Tour de France geboekt. De 25-jarige wielrenner van Ineos-Grenadiers kwam na 93,1 kilometer solo aan op La Plagne. De Deen Jonas Vingegaard eindigde vlak achter hem als tweede en geletruidrager Tadej Pogacar werd derde.

13 uur geleden
Verstappen zet tweede tijd neer in enige training GP België

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen heeft in de vrije training voor de Grote Prijs van België de tweede tijd gereden in zijn Red Bull. De viervoudig wereldkampioen was op de zachte band in zijn snelste ronde 0,404 seconde langzamer dan kampioenschapsleider Oscar Piastri, die in zijn McLaren de beste tijd noteerde op het circuit van Spa-Francorchamps. Lando Norris klokte de derde tijd in zijn McLaren. De Brit gaf 0,504 seconde toe op zijn Australische teamgenoot.

17 uur geleden
Tourorganisatie verhoogt tijdslimiet in ingekorte etappe

ALBERTVILLE (ANP/Belga) - De Tourorganisatie en de jury hebben de tijdslimiet voor de ingekorte negentiende etappe van de Ronde van Frankrijk opgehoogd. De limiet is verhoogd naar 21 procent van de tijd van de winnaar, bevestigt de persdienst van de Tour.

17 uur geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!