Ook op eerste paasdag rustig aan de kust
DEN HAAG (ANP) - Net als zaterdag is het op paaszondag rustig gebleven aan de kust. De kustplaatsen melden dat de stranden niet werden overlopen en dat de mensen die wel kwamen goed afstand hielden.
"Het was op de stranden in de regio Den Haag ongeveer net zo rustig als zaterdag, de situatie was opnieuw goed beheersbaar", meldde de woordvoerder van waarnemend burgemeester Johan Remkes.
Ook op de stranden van de gemeente Noordwijk was het rustig. "De drukte was vooral in de Bollenstreek en niet aan de kust", aldus een gemeentewoordvoerder.
Een woordvoerder van de Veiligheidsregio Kennemerland lieten weten dat er ook op de stranden van Bloemendaal en Zandvoort weinig mensen waren. "Er zijn geen problemen geweest".
Den Helder
De gemeente Den Helder twitterde dat in het duingebied en op de stranden is gecontroleerd. Handhavers hebben daar geen overtredingen geconstateerd.
Wel was het zondag te druk op de strandjes aan de voet van de Haringvlietbrug, bij het Zuid-Hollandse Numansdorp. De Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid twitterde dat de strandjes werden afgesloten omdat mensen ondanks waarschuwingen en boetes zeiden er terug te keren na vertrek van politie en andere handhavers.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - De politie houdt de grenzen met België en Duitsland scherp in de gaten sinds de invoering van het vuurwerkverbod, zegt Ko Minderhoud, nationaal coördinator vuurwerk bij de politie, tegen De Telegraaf. "Deze inspanningen rond de grensregio's gaan ons veel opleveren. Als je gericht zoekt, ga je meer vinden."
38 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - De huidige toezichthouders op de AIVD en MIVD hebben scherpe kritiek op het kabinetsvoorstel om de inlichtingendiensten nieuwe bevoegdheden te geven en meer mogelijkheden om gegevens te verzamelen. Het voorstel is "niet in balans", oordelen de Commissie van Toezicht op de Inlichtingen- en Veiligheidsdiensten (CTIVD) en de Toetsingscommissie Inzet Bevoegdheden (TIB).
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Het ziekenhuis waar de 66-jarige verdachte van seksueel misbruik van Filipijnse kinderen werkte, heeft via de media vernomen waar de arts van verdacht wordt. De Noordwest Ziekenhuisgroep met vestigingen in onder meer Alkmaar en Den Helder zegt "geschrokken en ontzet" te zijn door de verdenkingen.
4 uur geledenMARBELLA (ANP) - In het Zuid-Spaanse Marbella zijn drie Nederlanders opgepakt na een schietpartij, melden Spaanse media als Europapress en Marbella24horas. Een persoon raakte gewond aan zijn been.
8 uur geledenMAASTRICHT (ANP) - Kunst- en antiekbeurs TEFAF blijft de komende tien jaar in Maastricht. TEFAF, de gemeente Maastricht, beurscentrum MECC Maastricht en de provincie Limburg hebben daarover afspraken gemaakt, meldt de laatstgenoemde.
8 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De tweede agent die vorige week gewond raakte door te zijn neergeschoten in het Gelderse Overasselt is uit het ziekenhuis ontslagen. De agent werd aanvankelijk opgenomen op de intensive care.
9 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Rijkswaterstaat ziet de hoeveelheid water die door de Maas en de Rijn stroomt nog niet verbeteren, ondanks de regen van de laatste tijd. In de jongste wekelijkse droogtemonitor staat dat de afvoer van beide rivieren nog altijd zeer laag is en verder zal dalen.
9 uur geleden