Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook Olympische Spelen hebben last van computerstoring

Ook Olympische Spelen hebben last van computerstoring

PARIJS (ANP/AFP) - Ook de organisatoren van de Olympische Spelen hebben problemen vanwege de wereldwijde computerstoringen. "Paris 2024 is op de hoogte van wereldwijde technische problemen met Microsoft-software. Deze problemen hebben gevolgen voor de IT-activiteiten van Paris 2024", klonk het in een eerste verklaring aan persbureau AFP.

Zo zijn er problemen met het verlenen van accreditaties en komen sporters mogelijk ook later aan, omdat hun vluchten werden uitgesteld of geschrapt. "De technische diensten van Parijs 2024 zijn volop in de weer om de impact van de problemen te beperken. We hebben noodplannen geactiveerd om de continuïteit van onze activiteiten te garanderen", meldt de organisatie.

Wereldwijd worden computerstoringen gemeld. De Australische regering meldde eerder dat die mogelijk te maken hebben met het cyberbeveiligingsbedrijf CrowdStrike. De Olympische Spelen beginnen volgende week vrijdag.

Meer uit Sport

Schaatsbond vraagt om volledige inzet voor wereldbekerwedstrijden

UTRECHT (ANP) - Schaatsbond KNSB verwacht van de Nederlandse schaatsers die zich plaatsen voor de wereldbeker "100 procent commitment" in de strijd om quotaplekken voor de Olympische Spelen van Milaan volgend jaar. Dat betekent dat van schaatsers die zich op de NK afstanden kwalificeren, wordt verwacht dat ze alle vier de wereldbekerwedstrijden dit najaar rijden.

20 uur geleden
Jonge Australische cricketer krijgt bal in nek en overlijdt

MELBOURNE (ANP/RTR) - Ben Austin, een 17-jarige Australische cricketspeler, is overleden nadat hij door een bal werd geraakt. Zijn familie liet weten "volledig kapot" te zijn.

1 dag geleden
Zeilster Duetz beëindigt loopbaan met olympisch goud op zak

DEN HAAG (ANP) - Zeilster Annette Duetz heeft haar sportloopbaan beëindigd. Dat meldt de olympisch kampioene van Parijs via het Watersportverbond. Samen met Odile van Aanholt pakte ze vorig jaar het goud in de 49erFX-klasse. Daarvoor behaalde ze al brons op de Spelen van Tokio, terwijl de 32-jarige Duetz ook vier wereldtitels veroverde.

1 dag geleden
Golficoon Woods speelt niet in eigen Hero World Challenge

ALBANY (ANP/RTR) - Golfer Tiger Woods ziet definitief af van deelname aan de Hero World Challenge, het toernooi dat hij begin december zelf organiseert op de Bahama's. Zijn naam ontbreekt op de laatste deelnemerslijst.

1 dag geleden
Massa eist 72 miljoen euro voor mislopen wereldtitel Formule 1

LONDEN (ANP/RTR) - De Braziliaanse oud-Formule 1-coureur Felipe Massa eist 64 miljoen Britse pond (ruim 72 miljoen euro) als schadevergoeding voor het mislopen van de wereldtitel in 2008. Dat bedrag kwam naar voren op de eerste dag van de rechtszaak in Londen die Massa heeft aangespannen tegen de Formule 1, voormalig Formule 1-baas Bernie Ecclestone en de internationale autosportfederatie FIA.

1 dag geleden
Tennisster Schuurs opent WTA Finals tegen favorieten

RIYAD (ANP) - Tennisster Demi Schuurs en haar dubbelpartner Asia Muhammad beginnen de WTA Finals in Riyad zaterdag met een partij tegen Sara Errani en Jasmine Paolini. De Italiaanse speelsters vormen het als eerste geplaatste koppel in het eindejaarstoernooi in het dubbelspel.

1 dag geleden
Zwitserse motorcoureur Dettwiler buiten levensgevaar na crash

SEPANG (ANP/RTR) - De Zwitserse motorcoureur Noah Dettwiler is buiten levensgevaar nadat hij zondag na een zware crash in de Grote Prijs van Maleisië was opgenomen in het ziekenhuis. Dettwiler, die uitkomt in de Moto3-klasse, onderging verschillende operaties. "Volgens de artsen is zijn situatie stabiel en niet langer kritiek", meldde zijn team CIP Green Power woensdag.

1 dag geleden