Ook OKT beachvolleybal in Eindhoven gaat niet door
UTRECHT (ANP) - Het Europees olympisch kwalificatietoernooi (OKT) beachvolleybal gaat komende zomer in Eindhoven niet door. Het evenement stond voor 22 tot en met 28 juni op de agenda. Door de uitbraak van het coronavirus is het toernooi geannuleerd.
"Alle partijen zijn het erover eens. De gezondheid van de sporters, coaches, officials, vrijwilligers en iedereen die verbonden is aan het beachvolleybal heeft nu prioriteit. Het toernooi wordt nu tot nader order uitgesteld", liet de Nederlandse volleybalbond Nevobo weten.
Het OKT in Eindhoven was de finale van de kwalificatiecyclus voor de Olympische Spelen in het beachvolleybal. Zowel bij de mannen als vrouwen zou er voor het winnende land nog één ticket naar Tokio te verdienen zijn. In Eindhoven zouden per discipline teams uit zestien landen deelnemen.
Na het verzetten van de Olympische Spelen naar de zomer van 2021 heeft de Nevobo in overleg met de mondiale en Europese volleybalbond voldoende tijd om op zoek te gaan naar een alternatief.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Suzanne Schulting vindt het vervelend dat het in de afgelopen weken zo veel over haar dubbele programma op de Olympische Spelen in Milaan is gegaan. "Sommige mensen zijn er positief over en sommigen negatief, maar op dit moment overheerst bij mij zo veel positiviteit en plezier om hier te staan", zegt de 28-jarige Friezin.
2 uur geledenMILAAN (ANP/AFP/RTR) - De Amerikaanse vicepresident JD Vance heeft in Milaan de Italiaanse premier Giorgia Meloni ontmoet. Vance is vrijdagavond te gast bij de openingsceremonie van de Olympische Spelen en prees Italië voor de goede organisatie.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Joy Beune neemt het op de eerste dag van het olympisch schaatstoernooi in Milaan in de slotrit van de 3000 meter op tegen Isabelle Weidemann uit Canada. Dat is de uitkomst van de loting van de eerste schaatsafstand op de Olympische Spelen van Milaan. Beune is de regerend wereldkampioene op de 3000 meter.
5 uur geledenDUBAI (ANP) - Lorena Wiebes heeft ook de tweede etappe van de UAE Tour gewonnen. In een vlakke rit van 145 kilometer rond Dubai was de renster van SD Worx-Protime wederom de sterkste in de massasprint.
5 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP/RTR) - Lindsey Vonn heeft haar eerste afdaling sinds haar kruisbandblessure succesvol afgerond. De 41-jarige Amerikaanse voltooide de training op de olympische afdaling in Cortina d'Ampezzo in een tijd van 1,40.33. Daarmee staat ze voorlopig tiende nadat 23 van de 47 deelnemers aan de beurt zijn geweest.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Suzanne Schulting is klaar om haar beste race ooit te rijden maandag op de 1000 meter in het Milano Speed Skating Stadium. De meervoudig olympisch kampioene shorttrack staat voor haar olympisch debuut op de langebaan. "Wat het dan waard is, gaan we zien", keek de 28-jarige schaatsster vooruit.
6 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - Wielrenner Jonas Vingegaard zal later deze maand niet van start gaan in de UAE Tour. "Een recente val gevolgd door ziekte heeft een streep gezet door zijn geplande deelname", schrijft zijn ploeg Visma-Lease a Bike op sociale media.
6 uur geleden