Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook Noordwijk heeft interesse in nieuw complex van KNVB

Ook Noordwijk heeft interesse in nieuw complex van KNVB

ZEIST (ANP) - Noordwijk wil de banden met de KNVB aanhalen. De gemeente gaat zich kandidaat stellen om een nieuw hoofdkantoor en complex van de voetbalbond te huisvesten. "Vanwege de lange geschiedenis die Noordwijk heeft met de KNVB en het Nederlands elftal, zouden we een logische plek zijn voor de KNVB Campus", laat wethouder Sport Dennis Salman op de website van zijn gemeente weten.

Het Nederlands elftal verbleef tijdens trainingskampen lang in Noordwijk aan Zee. Na de oplevering van een nieuwe KNVB Campus besloot Oranje zich vanaf 2017 rond het hoofdkantoor van de voetbalbond in Zeist voor te bereiden op interlands.

De campus is inmiddels te klein geworden voor de ambities van de grootste sportbond van Nederland. De KNVB ziet onvoldoende mogelijkheden voor uitbreiding in Zeist. Daarom nodigde de bond eind oktober geïnteresseerde gemeenten uit zich te melden met een oproep in het magazine van Binnenlands Bestuur.

Niet alleen Noordwijk wil de KNVB graag huisvesten. Alkmaar, Oisterwijk, Rotterdam en Barendrecht hebben ook concrete plannen. Van Almere, Lelystad en Breda is eveneens bekend dat zij interesse hebben. De KNVB legt volgende maand alle plannen naast elkaar en gaat vervolgens met vijf partijen verder in gesprek.

Meer uit Voetbal

Feyenoord: opleggen stadionverboden om vuurwerkgeweld kost tijd

ROTTERDAM (ANP) - De tientallen mensen die Feyenoord in beeld heeft naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur van afgelopen zondag, hebben nog geen stadionverbod opgelegd gekregen.

3 uur geleden
Feyenoord heeft tientallen mensen in beeld na vuurwerkgeweld

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft enkele tientallen mensen in beeld die in aanmerking komen voor een stadionverbod naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur afgelopen zondag. Dat heeft de club vrijdag bekendgemaakt.

4 uur geleden
Van Bronckhorst kijkt uit naar ontmoeting met droomclub Barcelona

ROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst kijkt uit naar het uitduel van Feyenoord in de Champions League tegen FC Barcelona. "Deze loting roept natuurlijk speciale gevoelens op", zei de trainer van de Rotterdammers vrijdag. "FC Barcelona is altijd mijn droomclub geweest."

5 uur geleden
Van Bronckhorst vindt aandacht voor vuurwerkgeweld terecht

ROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst (51) vindt alle aandacht die het vuurgeweld bij SC Cambuur - Feyenoord heeft gekregen "terecht". "Het is een moeilijk onderwerp. De voorbereiding op een wedstrijd is anders dan normaal. Je merkt toch dat het de hele week in je systeem zit", zei de trainer van Feyenoord vrijdag in Rotterdam in aanloop naar de competitiewedstrijd van zondag tegen ADO Den Haag.

5 uur geleden
Ajax tegen Atalanta in Conference League, Twente treft Freiburg

MONACO (ANP) - Ajax speelt in het hoofdtoernooi van de Conference League tegen onder meer het Italiaanse Atalanta en Getafe uit Spanje. FC Twente ontmoet onder meer SC Freiburg. Dat wees de loting in Monaco vrijdag uit.

6 uur geleden
AZ en NEC treffen onder meer Juventus en Benfica in Europa League

MONACO (ANP) - AZ en NEC zijn in het hoofdtoernooi van de Europa League allebei gekoppeld aan onder meer het Italiaanse Juventus en Benfica uit Portugal. Dat is het resultaat van de loting van vrijdag in Monaco.

6 uur geleden
SC Cambuur nodigt gewonde supporters uit op club

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft de zeven gewonde supporters en hun gezinnen uitgenodigd voor een bijeenkomst zaterdag bij de club. Daar zal de burgemeester van Leeuwarden ook bij aanwezig zijn. Volgens een woordvoerder van de club gaat het hierbij om nazorg voor de slachtoffers van het vuurwerkgeweld van afgelopen zondag tijdens het duel met Feyenoord.

7 uur geleden