Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook Monfils en Raonic niet naar Rotterdam, Haase profiteert

Ook Monfils en Raonic niet naar Rotterdam, Haase profiteert

ROTTERDAM (ANP) - Robin Haase kan toch meedoen aan het ATP-toernooi in Rotterdam, dat maandag begint. De 33-jarige tennisser krijgt van toernooidirecteur Richard Krajicek alsnog een wildcard. Dat startbewijs kwam vrij doordat titelhouder Gaël Monfils uit Frankrijk zich afmeldde om persoonlijke redenen. Daardoor hoefde de Japanner Kei Nishikori, die Monfils vervangt in het deelnemersveld op basis van zijn ranking, geen gebruik te maken van zijn eerder toebedeelde wildcard.

"Het is mooi dat we Robin deze wildcard kunnen geven", liet Krajicek weten. "Het wordt zijn dertiende deelname in Rotterdam. Daarmee passeert hij Jan Siemerink, die tot nog toe van alle Nederlanders de meeste toernooien had gespeeld. Het geeft wel aan hoe lang we als toernooi al plezier hebben van Robin. Hij heeft daarmee zijn wildcard dubbel en dwars verdiend."

Ook de Canadees Milos Raonic komt niet naar Ahoy. Hij heeft nog last van een enkelblessure. De Kroaat Marin Cilic, in 2014 winnaar van de US Open, kan nu ook meedoen in Rotterdam.

Krajicek moest eerder op donderdag al melding maken van de absentie van de Spaanse topper Rafael Nadal. De nummer 2 van de wereld kan wegens een rugblessure niet aantreden in Rotterdam.

Meer uit Sport

Duitse Lippert verslaat Rooijakkers in zesde etappe Giro d'Italia

TERRE ROVERESCHE (ANP) - Wielrenster Liane Lippert heeft de zesde etappe van de Giro d'Italia op haar naam geschreven. De Duitse renster van Movistar versloeg na 145 kilometer tussen Bellaria-Igea Marina en Terre Roveresche haar Nederlandse medevluchtster Pauliena Rooijakkers.

32 minuten geleden
Jones wil op World Baseball Classic met topteam voor goud gaan

AMSTERDAM (ANP) - Andruw Jones (48) gaat met het Nederlandse Koninkrijksteam volgend jaar maart tijdens de World Baseball Classic (WBC) voor de hoofdprijs. De nieuwe bondscoach van de honkbalploeg wil alles in het werk stellen om in maart 2026 met een zo sterk mogelijke selectie aan te treden op het toernooi waaraan profs uit de Amerikaanse Major League (MLB) mee mogen doen. "We gaan er niet heen om mee te doen, maar om te winnen", zegt Jones in Amsterdam in een interview met het ANP.

1 uur geleden
Van der Poel in het geel op weg naar Mûr-de-Bretagne

SAINT-MALO (ANP) - De zevende etappe van de Tour de France is om 12.25 uur vanuit Saint-Malo officieel van start gegaan. De Nederlander Mathieu van der Poel van Alpecin-Deceuninck draagt de gele trui. De Sloveen Tadej Pogacar van UAE Team Emirates heeft één seconde achterstand.

1 uur geleden
Albies gaat voor Nederland honkballen bij World Baseball Classic

AMSTERDAM (ANP) - Ozzie Albies gaat bij de World Baseball Classic (WBC) voor het Nederlands Koninkrijksteam spelen. Dat heeft bondscoach Andruw Jones (48) in Amsterdam aan het ANP verteld. De 28-jarige Albies is al jaren vaste kracht op het tweede honk van de Atlanta Braves. De op Curaçao geboren tophonkballer kwam niet eerder uit voor het Koninkrijksteam.

3 uur geleden
Waterpolosters beginnen WK met ruime zege op Argentinië

SINGAPORE (ANP) - De Nederlandse waterpolosters zijn het WK in Singapore begonnen met een ruime zege op Argentinië. Het team van bondscoach Evangelos Doudesis boekte in de eerste groepswedstrijd een 25-6-overwinning. De periodestanden waren: 6-1 6-2 7-2 6-1.

6 uur geleden
Verbeek laat Centre Court Wimbledon zingen voor jarige vader

WIMBLEDON (ANP) - Tennisser Sem Verbeek slaagde er na zijn gewonnen finale in het gemengd dubbelspel op Wimbledon in het publiek in het Centre Court te laten zingen voor zijn jarige vader Frank. Die zat op de tribune en was getuige geweest van de prestatie van zijn zoon. Verbeek won met de Tsjechische Katerina Siniakova aan zijn zijde in twee sets van het Brits/Braziliaanse koppel Joe Salisbury/Luisa Stefani (7-6 (3) 7-6 (3). Hij is na Betty Stöve de tweede Nederlandse winnaar van het gemengd dubbel in het Londense grandslamtoernooi.

16 uur geleden
Verbeek tweede Nederlandse winnaar gemengd dubbelspel Wimbledon

LONDEN (ANP) - Sem Verbeek heeft op Wimbledon de titel in het gemengd dubbelspel gewonnen. De 31-jarige Amsterdammer vierde het grootste succes in zijn tenniscarrière met de Tsjechische Katerina Siniakova aan zijn zijde. Het koppel versloeg op het centre court het Brits/Braziliaanse duo Joe Salisbury/Luisa Stefani in twee sets: 7-6 (3) 7-6 (3).

17 uur geleden