Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook minder betalingen via iDEAL op Cyber Monday

Ook minder betalingen via iDEAL op Cyber Monday

AMSTERDAM (ANP) - Onlinebetaalsysteem iDEAL heeft dit jaar ook minder betalingen verwerkt op Cyber Monday in vergelijking met vorig jaar. Op Black Friday was ook al een daling te zien ten opzichte van het recordaantal transacties tijdens het koopjesfestijn in 2023.

Volgens iDEAL werden op Cyber Monday, waarbij vooral webwinkels met kortingsacties komen, zo'n 5,10 miljoen betalingen gedaan. Dat waren er 5,12 miljoen vorig jaar.

Op Black Friday ging het dit jaar om 5,82 miljoen betalingstransacties. Dat waren er een jaar terug nog 7,13 miljoen. Het is voor het eerst sinds 2016 dat er een afname van het aantal betalingen te zien is op Black Friday via iDEAL.

Eerder op jacht

In de week voorafgaand aan Black Friday was er juist een stijging te zien van de betalingen met iDEAL vergeleken met vorig jaar. Consumenten gingen dus al eerder op jacht naar koopjes. Op maandag 25 november was het de drukste dag op iDEAL, met 5,92 miljoen betalingen.

Op de zaterdag en zondag tussen Black Friday en Cyber Monday werden respectievelijk 4,61 miljoen en 5,04 miljoen betalingen gedaan met iDEAL. Dat waren er vorig jaar 4,84 miljoen en 4,93 miljoen.

Meer uit Financieel

VS stellen hogere importheffingen op meubilair een jaar uit

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft de hogere importheffingen op meubilair en keuken- en badkamerkastjes met een jaar uitgesteld. De extra invoerbelasting zou met ingang van het nieuwe jaar van kracht zijn, maar wordt nu vooruitgeschoven naar 1 januari 2027, maakte het Witte Huis bekend.

4 uur geleden
Verzekeraars ontvangen eerste schademeldingen na jaarwisseling

DEN HAAG/UTRECHT (ANP) - Bij verzekeraars komen de eerste schademeldingen na de jaarwisseling binnen. Het gaat onder andere om brandschade aan auto's, woningen, schuren en schuttingen.

5 uur geleden
Rome meldt meevaller bij dreigende pastaheffingen VS

ROME (ANP/RTR/AFP) - De Verenigde Staten hebben de voorgestelde importheffingen op Italiaanse pasta sterk verlaagd, meldt het Italiaanse ministerie van Buitenlandse Zaken. Volgens het ministerie is dat een teken dat de Amerikaanse regering "de wil van onze bedrijven om samen te werken" erkent.

5 uur geleden
Lagarde ziet toetreding Bulgarije tot euro als 'krachtig symbool'

FRANKFURT (ANP/DPA/BLOOMBERG) - De president van de Europese Centrale Bank (ECB) Christine Lagarde ziet de toetreding van Bulgarije tot de eurozone als een "krachtig symbool" voor Europa. Het land gebruikt vanaf nu de euro als betaalmiddel en Lagarde heet Bulgarije "hartelijk welkom in de eurofamilie".

8 uur geleden
Autoverkoop licht gestegen, hybrides en e-auto's populairder

BUNNIK (ANP) - In Nederland zijn vorig jaar iets meer auto's verkocht dan in 2024. Daarbij wonnen elektrische auto's en hybrides verder marktaandeel, melden brancheorganisaties BOVAG en RAI Vereniging.

8 uur geleden
Nieuwjaarsgroeten Nederlanders zorgen voor meer dataverkeer

ROTTERDAM (ANP) - Nederlanders hebben elkaar tijdens de jaarwisseling massaal met de smartphone een gelukkig nieuwjaar gewenst, signaleren telecomproviders. Dat zorgde voor meer mobiel dataverbruik dan een jaar eerder, melden KPN en VodafoneZiggo.

9 uur geleden
Vermoedelijk tientallen doden door explosie in Zwitserland

CRANS-MONTANA (ANP/RTR) - Zwitserse autoriteiten vermoeden dat tientallen mensen om het leven zijn gekomen door een explosie in een bar in het Zwitserse skioord Crans-Montana. Er zijn circa honderd gewonden.

9 uur geleden