Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook middenvelder Mata verlaat Manchester United

Ook middenvelder Mata verlaat Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Juan Mata vertrekt deze zomer bij Manchester United, de club van de nieuwe trainer Erik ten Hag. De 34-jarige middenvelder kwam begin 2014 over van Chelsea en speelde sindsdien 285 wedstrijden voor United. Daarin kwam de Spanjaard 51 keer tot scoren.

Met United won Mata vier grote prijzen. De eerste daarvan was in 2016, toen de ploeg de FA Cup veroverde. In 2017 won hij met de Engelse club de Europa League door in de finale Ajax te verslaan. In datzelfde seizoen pakte United ook het Community Shield en de League Cup.

Mata kwam dit seizoen zelden in actie. Hij speelde zeven wedstrijden in de Premier League, waarvan slechts twee in de basis. De Spanjaard mocht in de laatste competitiewedstrijd tegen Crystal Palace invallen.

Woensdag werd al bekend dat ook Paul Pogba en Jesse Lingard vertrekken bij Manchester United, dat na een teleurstellend seizoen Ten Hag heeft aangesteld als trainer.

Meer uit Voetbal

FC Groningen 'verbolgen' over weren van uitsupporters tegen Ajax

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen is "verbolgen" over het besluit van de gemeente Edam-Volendam om uitsupporters te weren bij de halve finale van de play-offs om Europees voetbal tussen Ajax en FC Groningen, die donderdag in Volendam plaatsvindt. Groningen heeft het competitiebestuur betaald voetbal ingeschakeld en overweegt stappen te nemen om het besluit aan te vechten.

54 minuten geleden
Geen uitsupporters bij play-offs FC Volendam en Ajax in Volendam

VOLENDAM (ANP) - Bij de wedstrijden van FC Volendam en Ajax in de play-offs, die deze week in Volendam worden afgewerkt, zijn geen uitsupporters welkom. Dat heeft de gemeente Edam-Volendam maandag bekendgemaakt. "Aanleiding zijn de ernstige ongeregeldheden na de verloren wedstrijd van FC Volendam tegen Telstar", aldus de gemeente.

56 minuten geleden
Slechte generale Paris Saint-Germain met nederlaag bij Paris FC

PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.

13 uur geleden
Eintracht Frankfurt neemt afscheid van coach Riera

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.

14 uur geleden
Club Brugge zet met zege op Union grote stap naar titel

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.

15 uur geleden
West Ham na nederlaag bij Newcastle dicht bij degradatie

NEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.

15 uur geleden
Neymar bij Santos gewisseld door fout vierde official

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.

16 uur geleden