Ook Manchester City naar laatste vier in FA Cup
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft zich als laatste club geplaatst voor de halve finales in de FA Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola was met 2-0 te sterk voor Newcastle United. De jarige Kevin De Bruyne (29) opende de score in de 37e minuut uit een strafschop. Raheem Sterling bracht na ruim een uur de tweede treffer op zijn naam.
City moest eind vorige week afstand doen van de landstitel, die na dertig jaar weer eens in bezit kwam van Liverpool. De ploeg van Guardiola won eerder dit seizoen al wel de League Cup.
Eerder plaatsten Manchester United, Arsenal en Chelsea zich in dit weekeinde voor de halve finales. United won met 2-1 (na verlenging) van Norwich City, Arsenal was met 2-1 te sterk voor Sheffield United en Chelsea versloeg Leicester City met 1-0.
De loting voor de halve finales, tijdens de rust van het duel in Newcastle, leverde de volgende twee topduels op: Manchester United - Chelsea en Arsenal - Manchester City. De wedstrijden staan voor 18 en 19 juli op de agenda.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
5 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
18 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.
22 uur geledenZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.
23 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.
23 uur geleden