Ook Manchester City naar laatste vier in FA Cup
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft zich als laatste club geplaatst voor de halve finales in de FA Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola was met 2-0 te sterk voor Newcastle United. De jarige Kevin De Bruyne (29) opende de score in de 37e minuut uit een strafschop. Raheem Sterling bracht na ruim een uur de tweede treffer op zijn naam.
City moest eind vorige week afstand doen van de landstitel, die na dertig jaar weer eens in bezit kwam van Liverpool. De ploeg van Guardiola won eerder dit seizoen al wel de League Cup.
Eerder plaatsten Manchester United, Arsenal en Chelsea zich in dit weekeinde voor de halve finales. United won met 2-1 (na verlenging) van Norwich City, Arsenal was met 2-1 te sterk voor Sheffield United en Chelsea versloeg Leicester City met 1-0.
De loting voor de halve finales, tijdens de rust van het duel in Newcastle, leverde de volgende twee topduels op: Manchester United - Chelsea en Arsenal - Manchester City. De wedstrijden staan voor 18 en 19 juli op de agenda.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
1 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
1 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
1 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
10 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden