Ook Manchester City naar laatste vier in FA Cup
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft zich als laatste club geplaatst voor de halve finales in de FA Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola was met 2-0 te sterk voor Newcastle United. De jarige Kevin De Bruyne (29) opende de score in de 37e minuut uit een strafschop. Raheem Sterling bracht na ruim een uur de tweede treffer op zijn naam.
City moest eind vorige week afstand doen van de landstitel, die na dertig jaar weer eens in bezit kwam van Liverpool. De ploeg van Guardiola won eerder dit seizoen al wel de League Cup.
Eerder plaatsten Manchester United, Arsenal en Chelsea zich in dit weekeinde voor de halve finales. United won met 2-1 (na verlenging) van Norwich City, Arsenal was met 2-1 te sterk voor Sheffield United en Chelsea versloeg Leicester City met 1-0.
De loting voor de halve finales, tijdens de rust van het duel in Newcastle, leverde de volgende twee topduels op: Manchester United - Chelsea en Arsenal - Manchester City. De wedstrijden staan voor 18 en 19 juli op de agenda.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft enkele tientallen mensen in beeld die in aanmerking komen voor een stadionverbod naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur afgelopen zondag. Dat heeft de club vrijdag bekendgemaakt.
35 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst kijkt uit naar het uitduel van Feyenoord in de Champions League tegen FC Barcelona. "Deze loting roept natuurlijk speciale gevoelens op", zei de trainer van de Rotterdammers vrijdag. "FC Barcelona is altijd mijn droomclub geweest."
51 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst (51) vindt alle aandacht die het vuurgeweld bij SC Cambuur - Feyenoord heeft gekregen "terecht". "Het is een moeilijk onderwerp. De voorbereiding op een wedstrijd is anders dan normaal. Je merkt toch dat het de hele week in je systeem zit", zei de trainer van Feyenoord vrijdag in Rotterdam in aanloop naar de competitiewedstrijd van zondag tegen ADO Den Haag.
1 uur geledenMONACO (ANP) - Ajax speelt in het hoofdtoernooi van de Conference League tegen onder meer het Italiaanse Atalanta en Getafe uit Spanje. FC Twente ontmoet onder meer SC Freiburg. Dat wees de loting in Monaco vrijdag uit.
2 uur geledenMONACO (ANP) - AZ en NEC zijn in het hoofdtoernooi van de Europa League allebei gekoppeld aan onder meer het Italiaanse Juventus en Benfica uit Portugal. Dat is het resultaat van de loting van vrijdag in Monaco.
2 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft de zeven gewonde supporters en hun gezinnen uitgenodigd voor een bijeenkomst zaterdag bij de club. Daar zal de burgemeester van Leeuwarden ook bij aanwezig zijn. Volgens een woordvoerder van de club gaat het hierbij om nazorg voor de slachtoffers van het vuurwerkgeweld van afgelopen zondag tijdens het duel met Feyenoord.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft Sem van Duijn voor een seizoen verhuurd aan FC Utrecht. In de overeenkomst van de 22-jarige aanvaller is een optie tot koop opgenomen. Van Duijn tekende in juli een verlengd contract tot de zomer van 2031 bij AZ.
5 uur geleden