Ook Lucas Hernández raakt geblesseerd bij Franse voetballers
DOHA (ANP) - Bij Frankrijk is al in de openingsfase van het eerste WK-duel met Australië opnieuw een speler geblesseerd geraakt. Verdediger Lucas Hernández van Bayern München viel na een minuut of tien ogenschijnlijk flink geblesseerd aan een knie uit, na een poging een voorzet te voorkomen. Wrang genoeg voor hem eindigde de Australische aanval vervolgens ook nog eens in de 1-0 van Craig Goodwin.
"Het ziet er serieus uit", zei bondscoach Didier Deschamps na afloop. "Lucas ondergaat nog enige testen, maar ik ben niet optimistisch. We hebben een goede wedstrijd gespeeld, na een moeizaam begin. Maar dit is toch wel een smet op een mooie avond."
Bij Frankrijk ontbraken al Gouden Bal-winnaar Karim Benzema, Paul Pogba, N'Golo Kanté, Presnel Kimpembe en Christopher Nkunku. Ze spelen sowieso niet op het toernooi in Qatar.
Lucas Hernández werd tegen Australië vervangen door zijn broer, Theo Hernández.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.
2 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.
2 uur geledenSARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.
5 uur geledenAUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
11 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
12 uur geleden