
Ook Lucas Hernández raakt geblesseerd bij Franse voetballers
DOHA (ANP) - Bij Frankrijk is al in de openingsfase van het eerste WK-duel met Australië opnieuw een speler geblesseerd geraakt. Verdediger Lucas Hernández van Bayern München viel na een minuut of tien ogenschijnlijk flink geblesseerd aan een knie uit, na een poging een voorzet te voorkomen. Wrang genoeg voor hem eindigde de Australische aanval vervolgens ook nog eens in de 1-0 van Craig Goodwin.
"Het ziet er serieus uit", zei bondscoach Didier Deschamps na afloop. "Lucas ondergaat nog enige testen, maar ik ben niet optimistisch. We hebben een goede wedstrijd gespeeld, na een moeizaam begin. Maar dit is toch wel een smet op een mooie avond."
Bij Frankrijk ontbraken al Gouden Bal-winnaar Karim Benzema, Paul Pogba, N'Golo Kanté, Presnel Kimpembe en Christopher Nkunku. Ze spelen sowieso niet op het toernooi in Qatar.
Lucas Hernández werd tegen Australië vervangen door zijn broer, Theo Hernández.
Meer uit Voetbal
THUN (ANP) - Aanvalster Lineth Beerensteyn heeft ook tijdens de tweede training in Zwitserland meegedaan met de rest van de EK-selectie van Oranje. De van een spierblessure herstellende spits deed aan het begin van de oefensessie mee aan enkele felle sprint- en passoefeningen. Daarna werd het trainingscomplex in het zonnige Thun, fraai gelegen tegen de achtergrond van besneeuwde bergtoppen, afgesloten voor de media.
54 minuten geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechters in het voetbal moeten zich komend seizoen beter aan de richtlijn houden dat alleen een aanvoerder mag protesteren over de leiding. Dat zei manager scheidsrechterszaken Raymond van Meenen tijdens een mediabijeenkomst in Zeist.
55 minuten geledenZEIST (ANP) - Er zijn in het vorige seizoen in de Eredivisie ondanks de inzet van de videoscheidsrechter (VAR) 26 foute beslissingen genomen tijdens 306 wedstrijden. Dat heeft manager scheidsrechterszaken Raymond van Meenen bekendgemaakt in Zeist.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het contract van doelman Rome-Jayden Owusu-Oduro opengebroken en verlengd tot de zomer van 2030. Dat meldt de Alkmaarse club.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de komst van Luciano Valente bevestigd. De 21-jarige middenvelder ondertekende een vierjarig contract bij de Rotterdammers, die zich eerder versterkten met Sem Steijn.
2 uur geledenATLANTA (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich op het wereldkampioenschap als laatste club voor de kwartfinales geplaatst. De Duitsers wonnen in Atlanta met 2-1 van de Mexicaanse club Monterrey.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Kenny Tete blijft bij Fulham voetballen. De 29-jarige Nederlandse vleugelverdediger heeft zijn aflopende contract met drie jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 verbonden aan de Londense club, die afgelopen seizoen als elfde eindigde in de Premier League.
15 uur geleden