Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook Liverpool ziet niets in nieuwe Super League

Ook Liverpool ziet niets in nieuwe Super League

LIVERPOOL (ANP) - Na Arsenal, Manchester City, Manchester United, Chelsea en Tottenham Hotspur heeft ook Liverpool laten weten dat het niet gaat deelnemen aan een nieuwe Super League. "De uitspraak verandert niets aan ons standpunt. Onze betrokkenheid is volledig stopgezet", meldt de club waarvoor Virgil van Dijk, Cody Gakpo en Ryan Gravenberch spelen.

Liverpool verwijst naar een uitspraak van het Europees Hof van Justitie, dat donderdag oordeelde dat de UEFA niet het monopolie mag hebben op het organiseren van Europese clubcompetities.

A22 Sports Management, het bedrijf achter de Super League, wil nu een voetbalpiramide voor 64 Europese clubs in drie divisies oprichten. Ook moet er een nieuwe Europese vrouwencompetitie komen. Voetballiefhebbers zouden alle duels via een streamingplatform gratis kunnen volgen.

Real Madrid en Barcelona geloven wel in het Super League-project. Juventus en AC Milan hebben zich nog niet uitgesproken. Directeur Bernd Reichart van A22 Sports Management verwacht dat hij eenvoudig 64 clubs kan vinden die aan de Super League willen deelnemen. De Duitser denkt ook dat hij de directies van Bayern München en Borussia Dortmund op andere gedachten kan brengen. Die clubs hebben ook aangegeven dat ze niet aan een nieuwe Super League gaan deelnemen.

Meer uit Voetbal

Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

5 minuten geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

9 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

9 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

10 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

12 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

13 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

15 uur geleden