
Ook lichtgewicht Van Krevel snel uitgeschakeld op EK judo
LISSABON (ANP) - In navolging van Sanne Verhagen is ook Naomi van Krevel direct uitgeschakeld op de EK judo in Lissabon. De 20-jarige Van Krevel moest in de klasse tot 52 kilogram op waza-ari haar meerdere erkennen in de Spaanse Estrella Lopez Sheriff.
Van Krevel is de mondiale nummer 48, Lopez Sheriff staat 23 plekken hoger op de wereldranglijst. De jonge Van Krevel, die vorig jaar in Praag voor het eerst deelnam aan de Europese kampioenschappen, komt niet in aanmerking voor deelname aan de Olympische Spelen.
Eerder op de dag verloor Verhagen, eveneens een lichtgewicht, ook in de eerste ronde.
Zaterdag wordt het toernooi bij de vrouwen vervolgd met de klasse tot 63 kilogram en de klasse tot 70 kilogram. In de eerste categorie maken Juul Franssen en Sanne Vermeer hun opwachting, in de klasse tot 70 kilogram komen Kim Polling en Sanne van Dijke in actie. Het toernooi duurt tot en met zondag.
Meer uit Sport
ABERDEEN (ANP) - Darter Michael van Gerwen is in de vijftiende ronde van de Premier League in zijn eerste partij uitgeschakeld. De drievoudig wereldkampioen verloor in Aberdeen van de Brit Nathan Aspinall met 6-3. De nederlaag kan tot gevolg hebben dat Van Gerwen zich niet plaatst voor de play-offs. Er is nog een reguliere speelronde te gaan.
1 uur geledenNAPELS (ANP) - Wielrenner Kaden Groves heeft de zesde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 26-jarige Australiër van Alpecin-Deceuninck was na 227 kilometer de snelste in een massasprint in Napels.
5 uur geledenROME (ANP) - De Italiaanse tennisster Jasmine Paolini is doorgedrongen tot de finale van haar thuistoernooi in Rome. Ze versloeg in de halve finales van het graveltoernooi in de Italiaanse hoofdstad de Amerikaanse Peyton Stearns in twee sets: 7-5 6-1.
5 uur geledenSIOFOK (ANP) - Danny van Poppel heeft ook de tweede etappe van de Ronde van Hongarije gewonnen. De renner van Red Bull-Bora-hansgrohe was na een 178 kilometer lange rit van Veszprem naar Siofok de snelste in de massasprint. Nederlands kampioen Dylan Groenewegen (Jayco-AlUla) eindigde als tweede en de Duitser Tim Torn Teutenberg (Lidl-Trek) werd derde.
5 uur geledenIMOLA (ANP) - Charles Leclerc is donderdag niet aanwezig op de persdag van de GP van Emilia-Romagna. De Monegask van Ferrari voelt zich niet lekker. Dat heeft zijn team in een verklaring meegedeeld. Ferrari gaat ervan uit dat Leclerc vrijdag tijdens de vrije training wel weer van de partij zal zijn.
7 uur geledenMINNEAPOLIS (ANP) - Basketballer Quinten Post is met Golden State Warriors uitgeschakeld in de play-offs van de NBA. Minnesota Timberwolves was ook in het vijfde duel te sterk (121-110), waarmee de beslissing viel in de best-of-sevenserie: 4-1. Minnesota strijdt later met Oklahoma City Thunder of Denver Nuggets om een plek in de finale van volgende maand.
13 uur geledenMATERA (ANP) - Wielrenner Mads Pedersen heeft zijn leidende positie in de Ronde van Italië verstevigd. De 29-jarige Deen van Lidl-Trek sprintte in de vijfde etappe, die over 151 kilometer van Ceglie Messapica naar Matera ging, naar de zege. Pedersen drukte zijn wiel net iets eerder over de finish dan de Italiaan Edoardo Zambanini (tweede) en de Brit Tom Pidcock.
1 dag geleden