Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook Leganés degradeert uit La Liga, na 2-2 tegen Real Madrid

Ook Leganés degradeert uit La Liga, na 2-2 tegen Real Madrid

MADRID (ANP) - Leganés heeft in de Spaanse voetbalcompetitie net niet kunnen profiteren van een mindere dag bij landskampioen Real Madrid. Het afsluitende duel eindigde in 2-2. Dat was voor de nummer 18 net niet genoeg om alsnog te ontsnappen aan degradatie. Eerder moesten Real Mallorca en Espanyol de aftocht naar het tweede profniveau al accepteren.

Voor Real Madrid was het de eerste averij na een serie van tien overwinningen, die goed was voor de 34e landstitel. Afgelopen donderdag verzekerde de ploeg van trainer Zinédine Zidane zich van het kampioenschap met een zege op Villarreal (2-1). Drie dagen later moesten de Madrilenen nog wel even de sportieve plicht doen in de uitwedstrijd tegen Leganés. Dankzij treffers van Sergio Ramos (0-1) en Marco Asensio (1-2) bleef Real een blamerende nederlaag bespaard.

Een overwinning van Leganés was fataal geweest voor Celta, dat mede dankzij de remise bij Espanyol (0-0) op de zeventiende plek eindigde.

Gelijkspel

Atlético Madrid sloot af met een gelijkspel tegen Real Sociedad (1-1). Sevilla, waarbij Luuk de Jong in de 71e minuut werd gewisseld, won met 1-0 van Valencia. Met Real Madrid en het onttroonde Barcelona waren Atlético en Sevilla al zeker van deelname komend seizoen aan de Champions League.

De Spaanse bekerfinale tussen Athletic Club en Real Sociedad moet nog worden gespeeld.

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

10 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

10 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

10 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

11 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

14 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

14 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

14 uur geleden