Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook Leganés degradeert uit La Liga, na 2-2 tegen Real Madrid

Ook Leganés degradeert uit La Liga, na 2-2 tegen Real Madrid

MADRID (ANP) - Leganés heeft in de Spaanse voetbalcompetitie net niet kunnen profiteren van een mindere dag bij landskampioen Real Madrid. Het afsluitende duel eindigde in 2-2. Dat was voor de nummer 18 net niet genoeg om alsnog te ontsnappen aan degradatie. Eerder moesten Real Mallorca en Espanyol de aftocht naar het tweede profniveau al accepteren.

Voor Real Madrid was het de eerste averij na een serie van tien overwinningen, die goed was voor de 34e landstitel. Afgelopen donderdag verzekerde de ploeg van trainer Zinédine Zidane zich van het kampioenschap met een zege op Villarreal (2-1). Drie dagen later moesten de Madrilenen nog wel even de sportieve plicht doen in de uitwedstrijd tegen Leganés. Dankzij treffers van Sergio Ramos (0-1) en Marco Asensio (1-2) bleef Real een blamerende nederlaag bespaard.

Een overwinning van Leganés was fataal geweest voor Celta, dat mede dankzij de remise bij Espanyol (0-0) op de zeventiende plek eindigde.

Gelijkspel

Atlético Madrid sloot af met een gelijkspel tegen Real Sociedad (1-1). Sevilla, waarbij Luuk de Jong in de 71e minuut werd gewisseld, won met 1-0 van Valencia. Met Real Madrid en het onttroonde Barcelona waren Atlético en Sevilla al zeker van deelname komend seizoen aan de Champions League.

De Spaanse bekerfinale tussen Athletic Club en Real Sociedad moet nog worden gespeeld.

Meer uit Voetbal

Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

1 uur geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

1 uur geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

2 uur geleden
Heerenveen-coach Veldman hoopt nog op thuisvoordeel in play-offs

HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.

3 uur geleden
NAC wint gestaakt duel met Heerenveen in leeg Abe Lenstra Stadion

HEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.

4 uur geleden
Politie Nieuw-Zeeland onderzoekt beschuldiging speler Kaapverdië

AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.

10 uur geleden
De Jong vindt titel met Barcelona specialer door zege op Real

BARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.

11 uur geleden