Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook Leganés degradeert uit La Liga, na 2-2 tegen Real Madrid

Ook Leganés degradeert uit La Liga, na 2-2 tegen Real Madrid

MADRID (ANP) - Leganés heeft in de Spaanse voetbalcompetitie net niet kunnen profiteren van een mindere dag bij landskampioen Real Madrid. Het afsluitende duel eindigde in 2-2. Dat was voor de nummer 18 net niet genoeg om alsnog te ontsnappen aan degradatie. Eerder moesten Real Mallorca en Espanyol de aftocht naar het tweede profniveau al accepteren.

Voor Real Madrid was het de eerste averij na een serie van tien overwinningen, die goed was voor de 34e landstitel. Afgelopen donderdag verzekerde de ploeg van trainer Zinédine Zidane zich van het kampioenschap met een zege op Villarreal (2-1). Drie dagen later moesten de Madrilenen nog wel even de sportieve plicht doen in de uitwedstrijd tegen Leganés. Dankzij treffers van Sergio Ramos (0-1) en Marco Asensio (1-2) bleef Real een blamerende nederlaag bespaard.

Een overwinning van Leganés was fataal geweest voor Celta, dat mede dankzij de remise bij Espanyol (0-0) op de zeventiende plek eindigde.

Gelijkspel

Atlético Madrid sloot af met een gelijkspel tegen Real Sociedad (1-1). Sevilla, waarbij Luuk de Jong in de 71e minuut werd gewisseld, won met 1-0 van Valencia. Met Real Madrid en het onttroonde Barcelona waren Atlético en Sevilla al zeker van deelname komend seizoen aan de Champions League.

De Spaanse bekerfinale tussen Athletic Club en Real Sociedad moet nog worden gespeeld.

Meer uit Voetbal

Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

2 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

3 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

4 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

7 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

7 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

8 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino wil strengere regels voor bedekken mond

CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.

12 uur geleden