Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook KNVB staat dit seizoen vijf wissels toe in betaalde voetbal

Ook KNVB staat dit seizoen vijf wissels toe in betaalde voetbal

ZEIST (ANP) - Komend voetbalseizoen mogen clubs in de eredivisie en eerste divisie vijf keer per wedstrijd een speler wisselen. De KNVB maakt daarmee gebruik van een tijdelijke wijziging van de spelregels, ingevoerd door de internationale spelregelcommissie IFAB. De IFAB besloot daartoe omdat komend seizoen, vanwege het coronavirus, veel wedstrijden in korte tijd moeten worden gespeeld. Spelers worden dus meer belast.

De IFAB liet de keuze om komend seizoen vijf wissels per team per wedstrijd toe te staan aan de nationale bonden. De KNVB meldt dat de regel alleen geldt voor de eredivisie, de eerste divisie, de KNVB-beker en de play-offs om Europees voetbal en de play-offs om promotie/degradatie. Buiten het betaalde voetbal om geldt de regel dus niet.

Meer uit Voetbal

Benfica groepswinnaar op WK voor clubs na zege op Bayern

CHARLOTTE (ANP) - Benfica heeft zich als groepswinnaar geplaatst voor de achtste finales van het WK voor clubs in de Verenigde Staten. De club uit Portugal versloeg in Charlotte in de laatste poulewedstrijd Bayern München met 1-0. De Duitse club was al zeker van de knock-outfase.

7 uur geleden
PEC Zwolle 'langere tijd' zonder Velanas door enkelblessure

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle kan voor "langere tijd" niet beschikken over Odysseus Velanas. De 27-jarige middenvelder is voorafgaand aan de eerste veldtraining van de voorbereiding geblesseerd geraakt aan een enkel en wordt binnenkort geopereerd. Dat meldt de club op de website.

15 uur geleden
Emanuelson aan de slag als assistent van Heitinga bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Urby Emanuelson gaat aan de slag als assistent van hoofdtrainer John Heitinga bij Ajax. Dat meldt de 39-jarige oud-speler van de club op X.

17 uur geleden
Simons en Geertruida krijgen Werner als trainer bij RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Oranje-internationals Xavi Simons en Lutsharel Geertruida krijgen bij RB Leipzig Ole Werner als nieuwe trainer. De 37-jarige Duitser ondertekende dinsdag een tweejarig contract bij de nummer 7 van vorig seizoen. RB Leipzig wist zich niet te plaatsen voor Europees voetbal.

18 uur geleden
Sporttribunaal CAS stelt AZ in het gelijk in zaak tegen UEFA

ALKMAAR (ANP) - AZ is door sporttribunaal CAS in het gelijk gesteld in een zaak tegen de UEFA. De Europese voetbalbond legde de Alkmaarse voetbalclub een boete van 40.000 euro op voor de ongeregeldheden in oktober 2023 rond de wedstrijd tegen Legia Warschau in de Conference League.

18 uur geleden
Nieuwe bondscoach Veurink benoemt Kwakkenbos tot assistent

ZEIST (ANP) - Roos Kwakkenbos wordt een van de assistent-trainers van Arjan Veurink, de nieuwe bondscoach van de Nederlandse voetbalsters. De drievoudig international is nu nog bondscoach van Oranje onder 19.

21 uur geleden
UEFA rekent op bezoekersrecord bij EK voetbal voor vrouwen

NYON (ANP/DPA) - De UEFA rekent op het komende EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland op een bezoekersrecord. De Europese voetbalbond meldt dat 570.000 van de 673.000 beschikbare toegangskaarten zijn verkocht. Het recordaantal bezoekers staat op 574.875, tijdens het EK van 2022 in Engeland.

21 uur geleden