Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook kind in Duitsland besmet met coronavirus

Ook kind in Duitsland besmet met coronavirus

TRAUNSTEIN (ANP/DPA) - Bij een kind van een aan het coronavirus lijdende man in Beieren is het virus ook geconstateerd. Bij de vader werd het donderdag vastgesteld. Het kind is het zesde geval in Duitsland van het uit China afkomstige virus.

Alle patiënten behalve het kind zijn werknemers van een vestiging van auto-onderdelenbedrijf Webasto in Traunstein, ten zuidoosten van München. Hun toestand is stabiel volgens de autoriteiten. Het virus is naar Traunstein gekomen met een medewerkster van Webasto die in China op bezoek was.

De autoriteiten laten uit voorzorg al het personeel van het bedrijf testen. 122 medewerkers bleken niet te zijn besmet, melden de autoriteiten in Beieren. De uitkomst van het onderzoek naar andere onderzochte mensen, moet binnenkort bekend worden.

Meer uit Buitenland

Iran slaat terug na Amerikaanse aanval op eiland Larak

TEHERAN (ANP/AFP/RTR) - Iran heeft, in een reactie op Amerikaanse aanvallen, een Amerikaanse drone neergeschoten boven de Straat van Hormuz. Ook zijn er raketten afgevuurd op Jordanië en de Verenigde Arabische Emiraten.

10 minuten geleden
Zeker één persoon overleden door overstromingen Grand Canyon

GRAND CANYON (ANP/AFP) - Zeker een persoon is om het leven gekomen door overstromingen in het nationale park Grand Canyon in de Amerikaanse staat Arizona. Ongeveer vijftien mensen worden nog vermist. Dat meldt de National Park Service.

29 minuten geleden
Mogelijk meer dan 20 vermisten na overstromingen Grand Canyon

N i e u w bericht, update aantal vermissingen in 1e alinea

2 uur geleden
Mogelijk meer dan 20 vermisten na overstromingen Grand Canyon

GRAND CANYON (ANP/AFP) - Mogelijk worden meer dan twintig mensen vermist na overstromingen in het nationale park Grand Canyon in de Amerikaanse staat Arizona. Dat heeft de National Park Service zondag laten weten in een verklaring.

5 uur geleden
Axios: VS vallen Iraanse lanceerinstallaties aan op eiland Larak

WASHINGTON (ANP/RTR/DPA/BLOOMBERG) - Amerikaanse strijdkrachten hebben zondag twee Iraanse lanceerinstallaties op het Iraanse eiland Larak aangevallen. Dat meldt de nieuwssite Axios op gezag van een Amerikaanse functionaris.

7 uur geleden
Trump wil dat overheidsinstantie kritische journalist straft

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft toezichthouders op de communicatiesector opgeroepen een prominente journaliste van de zender NBC News te "straffen". In een bericht op Truth Social viel hij Kristen Welker aan, omdat ze had gezegd dat de president "wisselende resultaten" heeft geboekt met zijn steun aan politieke kandidaten tijdens voorverkiezingen.

9 uur geleden
Monitor: opnieuw tanker beschoten in Straat van Hormuz

PORTSMOUTH (ANP/AFP) - In de Straat van Hormuz is opnieuw een tanker aangevallen, meldt de Britse maritieme scheepvaartmonitor UKMTO op X. Het schip zou voor de kust van Oman door een "onbekend projectiel" zijn geraakt.

9 uur geleden