Ook Jennifer Ewbank meldt incidenten bij The Voice
DEN HAAG (ANP) - Jennifer Ewbank is tijdens haar deelname aan The Voice of Holland in 2010 twee keer lastiggevallen. Ze heeft de desbetreffende man daar toen zelf op aangesproken, schrijft ze op Facebook. Ze had vooral moeite met de manier waarop anderen ermee omgingen. Inmiddels heeft Ewbank een melding van de incidenten gemaakt.
"Wel vond dit plaats in bijzijn van anderen op de werkvloer, waarvan ik het ontzettend kwalijk vind hoe er door de omgeving op werd gereageerd door erom te lachen", schrijft Ewbank. "Blijkbaar werd zijn gedrag goedgekeurd. Deze voorvallen heb ik toentertijd gedeeld met mensen uit mijn directe omgeving, maar voelden voor mij toen niet voldoende om er melding van te maken." Dat heeft ze later dus alsnog gedaan.
Ewbank schrijft op Facebook dat het volgens haar om "structureel" gedrag bij het programma gaat en niet om een incident. Ze kan "alleen maar walgen" van wat zich bij het programma heeft afgespeeld.
Donderdag kwam een aflevering van BOOS online over seksueel grensoverschrijdend gedrag achter de schermen van The Voice of Holland. Hierin deden meerdere vrouwen hun verhaal.
Meer uit Binnenland
DEN BOSCH (ANP) - Op het Stationsplein in Den Bosch heeft in de nacht van zondag op maandag een steekincident plaatsgevonden. Rond 00.15 uur kreeg de politie een melding van een beroving, waarna een slachtoffer met steekwonden werd aangetroffen. Dat bevestigt een woordvoerder van de politie Oost-Brabant.
1 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn zondagavond rond 19.30 uur lokale tijd op de nationale luchthaven van Suriname aangekomen. Het koningspaar begint maandag in hoofdstad Paramaribo aan een driedaags staatsbezoek aan de voormalige Nederlandse kolonie.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - De treindienst van en naar Noord-Nederland is zeker tot eind maandagochtend verstoord door een poging tot koperdiefstal. Dat meldt spoorbeheerder ProRail. In ieder geval tot eind maandagochtend rijden er geen treinen tussen 't Harde en Zwolle en tussen Zwolle en Lelystad.
4 uur geledenALMERE (ANP) - De woning aan de Swingstraat in Almere waar in de nacht van zaterdag op zondag een zware aanslag met explosieven werd uitgevoerd, is op last van de burgemeester gesloten. Bij die explosie raakte een 49-jarige man zwaargewond en er brak brand uit.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Twee leden van de actiegroep Kick Out Zwarte Piet hebben een Andreaspenning ontvangen. Ze kregen deze voor hun inzet om het sinterklaasfeest in Amsterdam inclusiever te maken. Jerry Afriyie en Raul Balai ontvingen hun penning zondag uit handen van locoburgemeester Touria Meliani van Amsterdam.
5 uur geledenHOUTEN (ANP) - Het winterse weer laat nog even op zich wachten in december. Door de toevoer van zachte lucht blijft de temperatuur in de eerste helft van december naar verwachting rond de 5 tot 10 graden. Slechts in een enkele nacht is er kans op vorst. Dat laat Weeronline weten in een voorlopige maandverwachting.
19 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Bij de anti-immigratiedemonstratie in Den Haag zijn zaterdag 36 mensen aangehouden. Ze worden verdacht van verschillende strafbare feiten, waaronder het dragen van gezichtsbedekkende kleding, het in bezit hebben van wapens zoals steekwapens en zwaar vuurwerk, meldt de politie.
1 dag geleden