Ook groepstraining in Italiaanse Serie A weer toegestaan
ROME (ANP) - De voetbalclubs in de Italiaanse Serie A mogen met ingang van komende maandag de groepstraining weer hervatten. Daarmee komt een herstart van de competitie op het hoogste niveau weer een stapje dichterbij. Vorige week maandag mochten de spelers bij hun clubs al beginnen met individuele oefensessies.
De Italiaanse competitie ligt sinds 9 maart stil vanwege de uitbraak van het nieuwe coronavirus. De Italiaanse voetbalbond en de directie van de Serie A doen er alles aan om het seizoen zonder publiek alsnog uit te spelen, maar wachten nog op officiële toestemming van de overheid.
Inmiddels zijn bij diverse clubs uit de Serie A nieuwe besmettingsgevallen geconstateerd, zowel bij spelers als bij stafleden. Zij werden positief bevonden bij tests die werden afgenomen vanwege het begin van het individuele trainingsprogramma.
Meer uit Voetbal
PUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.
1 uur geledenHEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
12 uur geledenMADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
14 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
15 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
19 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
19 uur geleden