Ook groepstraining in Italiaanse Serie A weer toegestaan
ROME (ANP) - De voetbalclubs in de Italiaanse Serie A mogen met ingang van komende maandag de groepstraining weer hervatten. Daarmee komt een herstart van de competitie op het hoogste niveau weer een stapje dichterbij. Vorige week maandag mochten de spelers bij hun clubs al beginnen met individuele oefensessies.
De Italiaanse competitie ligt sinds 9 maart stil vanwege de uitbraak van het nieuwe coronavirus. De Italiaanse voetbalbond en de directie van de Serie A doen er alles aan om het seizoen zonder publiek alsnog uit te spelen, maar wachten nog op officiële toestemming van de overheid.
Inmiddels zijn bij diverse clubs uit de Serie A nieuwe besmettingsgevallen geconstateerd, zowel bij spelers als bij stafleden. Zij werden positief bevonden bij tests die werden afgenomen vanwege het begin van het individuele trainingsprogramma.
Meer uit Voetbal
WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
34 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
36 minuten geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
43 minuten geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
2 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.
3 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.
3 uur geleden