Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook Fortuna te sterk voor VVV-Venlo

Ook Fortuna te sterk voor VVV-Venlo

VENLO (ANP) - Fortuna Sittard heeft zondag in de Eredivisie een eenvoudige zege geboekt op provinciegenoot VVV-Venlo. Fortuna was in Venlo, ondanks de rentree bij de thuisploeg van topscorer Georgios Giakoumakis, met 3-1 te sterk. De Griek scoorde wel, kort na rust. Het was zijn 24e treffer van het seizoen in de Eredivisie.

VVV had Giakoumakis twee duels moeten missen, maar was ook de periode ervoor al van slag. De laatste overwinning dateert van eind januari waarna zes nederlagen volgden. Fortuna had het beste van het spel. De eerste kans was meteen raak: Mats Seuntjens stuurde Lisandro Semedo de diepte in. De aanvaller had geen moeite doelman Thorsten Kirschbaum te passeren: 0-1.

Fortuna was slordig met de kansen en Giakoumakis kon uit een voorzet van Danny Post in twee keer de bal langs doelman Yanick van Osch werken: 1-1. Vijf minuten later herstelde Fortuna de marge al weer. Seuntjens ving een slechte uittrap van Kirschbaum op, werd niet aangevallen en passeerde de doelman met een afstandsschot. Nog eens 7 minuten later kon Zian Flemming de marge verder uitbreiden: 1-3.

VVV houdt nummer 16 Willem II, dat zaterdag van Heerenveen won, nog maar 1 punt achter zich. Fortuna is nu de nummer 10 in de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Ronaldinho maakt op 46-jarige leeftijd comeback bij Ravenna

MIAMI (ANP) - Ronaldinho maakt op 46-jarige leeftijd een comeback in het voetbal. De Braziliaan, die in 2002 met de nationale ploeg wereldkampioen werd en in 2006 met FC Barcelona de Champions League won, is gepresenteerd als de nieuwe aanwinst van de Italiaanse club Ravenna. Die club is actief in de derde divisie.

1 uur geleden
Bondscoach Ghana bespot VAR: nam zeker weer koffiepauze

FOXBOROUGH (ANP/DPA) - Bondscoach Carlos Queiroz van Ghana heeft de VAR bespot na de 0-0 tegen Engeland op het WK voetbal. "De VAR zat weer eens koffie te drinken. Dat snap ik, want ik trakteer mezelf ook weleens op een kop koffie, maar er was sprake van een duidelijke strafschop en ook een rode kaart", zei de 73-jarige coach na afloop van de wedstrijd in het Boston Stadium.

2 uur geleden
Hoog ziekenbezoek uit Qatar voor Canadese voetballer Koné

VANCOUVER (ANP) - De Canadese voetballer Ismaël Koné heeft bezoek gekregen van de minister van Sport van Qatar en de Qatarese international Assim Madibo. Beiden wilden weten hoe het ging met de middenvelder, die zijn been brak na een tackle van Madibo in het duel tussen beide landen op het WK voetbal. Canada won met 6-0.

2 uur geleden
Kansas City klaar voor Oranjemars met 25.000 deelnemers

KANSAS CITY (ANP) - Kansas City maakt zich op voor de 'Orange Army'. Lokale media voorspellen dat donderdag zo'n 25.000 mensen deelnemen aan de Oranjemars voor de laatste groepswedstrijd van het Nederlands elftal tegen Tunesië op het WK.

3 uur geleden
Colombia slaat laat toe tegen Congo en bereikt volgende ronde WK

GUADALAJARA (ANP) - Colombia heeft bij het wereldkampioenschap voetbal de knock-outfase bereikt. De Zuid-Amerikanen waren in Guadalajara in Mexico met 1-0 te sterk voor de Democratische Republiek Congo, dat het toernooi begon met een knap gelijkspel (1-1) tegen Portugal.

5 uur geleden
Neymar na kuitblessure weer fit en kan tegen Schotland spelen

MIAMI (ANP) - Brazilië kan in de laatste groepswedstrijd op het wereldkampioenschap tegen Schotland weer beschikken over Neymar. De 34-jarige spits is hersteld van de kuitblessure die hij eind mei opliep.

7 uur geleden
Kroatië schakelt Panama uit met eerste WK-zege in Toronto

TORONTO (ANP) - Kroatië is nog volop in de strijd om een plaats bij de laatste 32 op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Zlatko Dalić versloeg in de nacht van dinsdag op woensdag Panama met 1-0 door een doelpunt van Ante Budimir.

7 uur geleden