Ook Formule 1-team Williams heeft nu datum voor presentatie auto
GROVE (ANP) - Het Formule 1-team Williams presenteert volgende week zijn nieuwe auto voor komend seizoen. Tijdens een digitaal evenement op dinsdag 15 februari zullen coureurs Nicholas Latifi en Alex Albon vooruitkijken naar het aanstaande raceseizoen, waarin 23 grands prix op het programma staan. Het Britse Williams was het enige team dat nog geen datum bekend had gemaakt voor de onthulling.
De auto waarin Max Verstappen zijn wereldtitel moet gaan verdedigen, maakt team Red Bull woensdag bekend. Die nieuwe wagen heet de RB18. Verstappen gaat als wereldkampioen met het nummer 1 op zijn Red Bull-auto rijden. Concurrent Mercedes, het team van de Brit Lewis Hamilton, presenteert op 18 februari zijn auto voor het nieuwe seizoen. De Italiaanse renstal Ferrari doet dat een dag eerder.
Eind februari zijn in Barcelona de eerste testdagen. Een week voor de openingsrace in Bahrein, op 20 maart, worden ook daar drie testdagen gehouden.
Meer uit Sport
KYIV (ANP) - De Oekraïense delegatie zal niet deelnemen aan de openingsceremonie van de Paralympische Winterspelen in Milaan. Ook eist het Oekraïense nationale paralympisch comité dat de Oekraïense vlag niet wordt gebruikt tijdens die ceremonie. Woensdag liet de Oekraïense overheid al weten geen regeringsfunctionarissen af te laten reizen naar Milaan voor de Paralympische Spelen.
24 minuten geledenLIÉVIN (ANP) - De Britse atlete Keely Hodgkinson (23) heeft een wereldrecord gelopen op de 800 meter indoor. In het Franse Liévin liep ze naar een tijd van 1.54,87, bijna een seconde sneller dan het bijna 24 jaar oude wereldrecord van de Sloveense Jolanda Ceplak. Het record stond sinds 3 maart 2002, de geboortedag van Hodgkinson.
9 uur geledenGLASGOW (ANP) - Darter Gian van Veen heeft op de derde speeldag van de Premier League de finale verloren. In het Schotse Glasgow was Jonny Clayton uit Wales met 6 legs tegen 2 te sterk voor de Nederlander, die in januari verliezend finalist was op het WK darts.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Kunstrijdster Alysa Liu heeft namens de Verenigde Staten goud gewonnen op de individuele wedstrijd op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina. De Japanse Kaori Sakamoto pakte het zilver, voor haar landgenote Ami Nakai.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - De Amerikaanse ijshockeysters hebben goud gewonnen op de Olympische Spelen van Milaan door in de finale na verlenging met 2-1 te winnen van Canada. Dat het zo lang spannend bleef was verrassend, omdat de VS in de groepsfase nog met 5-0 te sterk waren voor Canada. Het brons ging naar Zwitserland, dat eerder op de dag in de extra tijd Zweden versloeg.
11 uur geledenLIÉVIN (ANP) - Atlete Nadine Visser heeft in het Franse Liévin onder de limiet voor de WK indoor gelopen op de 60 meter horden. Met 7,90 werd ze tweede in haar race achter Devyne Charlton uit de Bahama's.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Kjeld Nuis is na zijn bronzen medaille op de 1500 meter van de Spelen van Milaan zeker nog niet van plan te stoppen. De 36-jarige schaatser gaat zeker een jaar door. "Nog wel twee jaar ook misschien", voegde hij eraan toe.
13 uur geleden