
Ook Feyenoord met rouwbanden tegen Go Ahead
ROTTERDAM (ANP) - In navolging van stadgenoten Excelsior en Sparta heeft ook Feyenoord besloten om tijdens de komende speelronde van de Eredivisie rouwbanden te dragen. Ook in de Kuip is voorafgaand aan de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles een minuut stilte om stil te staan bij de schietincidenten van donderdagavond in Rotterdam.
"Feyenoord leeft intens mee met alle betrokkenen bij het schietdrama en de gedachten gaan uit naar de slachtoffers en hun nabestaanden. Ook spreekt de club graag haar dank en waardering uit aan alle hulpverleners die ter plaatse waren", schrijft de Rotterdamse club op de website.
In het Erasmus MC werd donderdag een 43-jarige docent doodgeschoten. De vermoedelijke dader, die tevens brand stichtte in het ziekenhuis, had eerder in een nabijgelegen woning een 39-jarige vrouw doodgeschoten en haar 14-jarige dochter zwaar verwond. Het meisje overleed later aan haar verwondingen.
Rotterdam is de enige stad in Nederland met drie voetbalclubs op het hoogste niveau.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft op de valreep een zege geboekt op Heracles Almelo. De ploeg van trainer Carl Hoefkens won in het eigen stadion met 2-1 van de nummer laatst van de Eredivisie. Sydney van Hooijdonk bezorgde NAC vijf minuten voor tijd de winst.
11 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Utrecht heeft in de Eredivisie voor de tweede keer op rij verloren. Na FC Groningen (0-1) was ook Fortuna Sittard te sterk voor het elftal van trainer Ron Jans: 1-0. FC Utrecht begint donderdag tegen Olympique Lyon aan het hoofdtoernooi van de Europa League.
12 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft de eerste thuiswedstrijd van het seizoen met 3-1 gewonnen van Helmond Sport. Bij deze Airborne-wedstrijd, waarmee de Slag om Arnhem werd herdacht, was het GelreDome met ruim 24.000 plaatsen uitverkocht. Vitesse leek vorige maand nog uit het betaald voetbal te verdwijnen nadat de proflicentie was afgenomen. Die kreeg de club na een hoger beroep op 3 september weer terug.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft Chelsea zijn eerste nederlaag van het seizoen toegebracht in de Premier League. De formatie van trainer RĂºben Amorim won het duel in Manchester met 2-1. Bij beide ploegen werd voor rust een speler weggestuurd.
13 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen is in punten op gelijke hoogte gekomen met PSV, de nummer 2 van de ranglijst. De ploeg van trainer Dick Lukkien was in het eigen stadion met 2-0 te sterk voor Telstar.
13 uur geledenVERONA (ANP) - Juventus heeft voor het eerst dit seizoen punten verspeeld in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Igor Tudor kwam bij Hellas Verona niet verder dan 1-1. Napoli is nu als enige club nog zonder puntenverlies. De regerend kampioen ontvangt maandag Pisa.
14 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Excelsior heeft zich in de Eredivisie gerevancheerd voor de nederlaag van zondag tegen Sparta. De Rotterdammers verloren toen door een doelpunt diep in blessuretijd (0-1). In het uitduel met FC Volendam was het juist Excelsior dat in de absolute slotfase het verschil maakte: 1-2.
15 uur geleden