Ook FC Augsburg haalt fors uit tegen Schalke
GELSENKRICHEN (ANP) - Schalke 04 gaat na de gedwongen pauze vanwege het coronavirus verder met een slechte reeks in de Bundesliga. De ploeg van trainer David Wagner verloor op eigen veld met liefst 3-0 van FC Augsburg. Schalke heeft nu al negen competitieduels niet meer gewonnen en is inmiddels afgezakt naar de achtste plaats.
Augsburg had voor het eerst de in maart aangestelde trainer Heiko Herrlich op de bank. Zijn debuut was een week uitgesteld na een bezoekje aan de supermarkt, waarmee hij de quarantaineregels had overtreden. Zijn ploeg verloor bij de hervatting van de Duitse voetbalcompetitie met 2-1 van VfL Wolfsburg, maar bij zijn eerste optreden als coach liep het een stuk beter. Eduard Löwen zette zijn ploeg al in de 6e minuut op voorsprong met een knap ingeschoten vrije trap.
Schalke, dat de competitie vorige week had hervat met een al even pijnlijke 4-0-nederlaag bij streekgenoot Borussia Dortmund, kwam amper tot fatsoenlijke aanvallen. De ingevallen Nigeriaan Noah-Joel Sarenren-Bazee verdubbelde in de 76e minuut de voorsprong na pover ingrijpen van Schalke-verdediger Jonjoe Kenny. Het was zijn eerste doelpunt in de Bundesliga. In de slotminuut maakte de Venezolaan Sergio Córdova nog de 0-3.
De van een blessure teruggekeerde Jeffrey Gouweleeuw bleef bij middenmoter Augsburg op de bank.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kijkt zondag in een eerste reactie met veel trots terug op de 27e landstitel. "Het is 5 april en normaal gesproken is de titelstrijd nu nog volop bezig. Dit jaar is dat compleet anders, want met 71 punten is PSV nu al niet meer te achterhalen voor de concurrentie. Het is een kampioenschap geworden van nooit eerder vertoonde soevereiniteit. Het laatste stukje van de puzzel viel vandaag op zijn plek", aldus de Eindhovenaren op hun clubwebsite.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Heracles Almelo heeft voor de achtste keer op rij niet kunnen winnen in de Eredivisie en ziet de degradatiezorgen groter worden. In het Abe Lenstrastadion was sc Heerenveen met 4-1 te sterk.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV heeft de achterstand op Ajax wat betreft behaalde landstitels in de Eredivisie verkleind tot negen. De Eindhovenaren behaalden zondag zonder zelf te spelen hun 27e kampioenschap in Nederland en de derde op rij onder leiding van coach Peter Bosz.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV pakte zondag de zesde landstitel in de laatste achttien jaar.
4 uur geleden