Ook FC Augsburg haalt fors uit tegen Schalke
GELSENKRICHEN (ANP) - Schalke 04 gaat na de gedwongen pauze vanwege het coronavirus verder met een slechte reeks in de Bundesliga. De ploeg van trainer David Wagner verloor op eigen veld met liefst 3-0 van FC Augsburg. Schalke heeft nu al negen competitieduels niet meer gewonnen en is inmiddels afgezakt naar de achtste plaats.
Augsburg had voor het eerst de in maart aangestelde trainer Heiko Herrlich op de bank. Zijn debuut was een week uitgesteld na een bezoekje aan de supermarkt, waarmee hij de quarantaineregels had overtreden. Zijn ploeg verloor bij de hervatting van de Duitse voetbalcompetitie met 2-1 van VfL Wolfsburg, maar bij zijn eerste optreden als coach liep het een stuk beter. Eduard Löwen zette zijn ploeg al in de 6e minuut op voorsprong met een knap ingeschoten vrije trap.
Schalke, dat de competitie vorige week had hervat met een al even pijnlijke 4-0-nederlaag bij streekgenoot Borussia Dortmund, kwam amper tot fatsoenlijke aanvallen. De ingevallen Nigeriaan Noah-Joel Sarenren-Bazee verdubbelde in de 76e minuut de voorsprong na pover ingrijpen van Schalke-verdediger Jonjoe Kenny. Het was zijn eerste doelpunt in de Bundesliga. In de slotminuut maakte de Venezolaan Sergio Córdova nog de 0-3.
De van een blessure teruggekeerde Jeffrey Gouweleeuw bleef bij middenmoter Augsburg op de bank.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."
4 uur geledenPARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.
4 uur geledenLUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in België voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong is vanaf nu de tweede aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat werd woensdag duidelijk toen bondscoach Ronald Koeman in de oefenwedstrijd tegen Algerije aanvoerder Virgil van Dijk halverwege van het veld haalde.
5 uur geleden