Ook Engeland compleet op laatste training voor EK-duel met Oranje
BLANKENHAIN (ANP) - Ook bij Engeland zijn alle 26 spelers op het veld verschenen voor de afsluitende training voor de halve finale van het EK tegen Nederland. Keepers Jordan Pickford, Aaron Ramsdale en Dean Henderson waren traditiegetrouw een kwartier eerder dan de rest van de selectie op het veld in Blankenhain, waar de Engelsen hun basiskamp hebben. Later op dinsdag reist de ploeg van bondscoach Gareth Southgate, net als Oranje, naar speelstad Dortmund.
Tijdens het eerste kwartier van de afsluitende training van het Nederlands elftal in Wolfsburg verscheen ook de voltallige selectie op het veld. Vervolgens ging de sessie verder achter gesloten deuren. Woensdag speelt Oranje voor het eerst in twintig jaar een halve finale op een EK.
Koeman en verdediger Nathan Aké geven om 19.45 uur een persconferentie in het Signal Iduna Park. Een uur eerder schuiven Southgate en spits Harry Kane namens Engeland aan achter de tafel voor hun vooruitblik op het duel.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
3 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
12 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
15 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
15 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
17 uur geleden