Ook Eintracht Frankfurt mag toeschouwers toelaten
FRANKFURT (ANP) - De Duitse voetbalclub Eintracht Frankfurt mag volgende week publiek toelaten bij de eerste competitiewedstrijd van het seizoen, op zaterdag 19 september thuis tegen Arminia Bielefeld. De autoriteiten in Frankfurt hebben daar toestemming voor gegeven. In eerste instantie mogen er 6500 mensen het Deutsche Bank Park in.
Het stadion van de Bundesligaclub van spits Bas Dost biedt plaats aan ruim 50.000 toeschouwers, maar vanwege de coronamaatregelen kan Frankfurt bij lange na niet de maximale capaciteit gebruiken. De supporters moeten onderling 1,5 meter afstand houden. De toestemming van de autoriteiten geldt in eerste instantie voor de komende twee thuiswedstrijden van Frankfurt.
In Duitsland worden per deelstaat verschillende maatregelen getroffen in de huidige crisis. RB Leipzig was begin deze maand de eerste club die toestemming kreeg om supporters te verwelkomen. De halvefinalist uit de Champions League mag 8400 toeschouwers ontvangen bij de start van de competitie tegen FSV Mainz 05.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.
54 minuten geledenKINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.
1 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft algemeen directeur Rob Toussaint weggestuurd. Dat besluit is genomen na de degradatie van de club naar de eerste divisie.
2 uur geledenWENEN (ANP) - Gernot Trauner is niet opgeroepen voor de Oostenrijkse selectie voor het wereldkampioenschap voetbal. De centrale verdediger van Feyenoord keerde in april na bijna een jaar terug na een zware blessure aan zijn achillespees. Wel staat Trauner nog op een lijst van zestien door bondscoach Ralf Rangnick aangewezen reserves. De Feyenoorder was van de partij op het EK in 2024 toen Oostenrijk Nederland versloeg in de groepsfase.
2 uur geledenZAGREB (ANP) - Kroatië reist met PSV-aanvaller Ivan Perisic en Ajax-verdediger Josip Sutalo af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De verliezend finalist van het WK van 2018 treft in de groepsfase Engeland, Panama en Ghana.
3 uur geledenPRAIA (ANP) - Kaapverdië reist af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico met zes in Nederland geboren spelers. De Afrikaanse eilandengroep debuteert op het WK in een groep met Spanje, Uruguay en Saudi-Arabië.
3 uur geleden