Ook Eintracht Frankfurt mag toeschouwers toelaten
FRANKFURT (ANP) - De Duitse voetbalclub Eintracht Frankfurt mag volgende week publiek toelaten bij de eerste competitiewedstrijd van het seizoen, op zaterdag 19 september thuis tegen Arminia Bielefeld. De autoriteiten in Frankfurt hebben daar toestemming voor gegeven. In eerste instantie mogen er 6500 mensen het Deutsche Bank Park in.
Het stadion van de Bundesligaclub van spits Bas Dost biedt plaats aan ruim 50.000 toeschouwers, maar vanwege de coronamaatregelen kan Frankfurt bij lange na niet de maximale capaciteit gebruiken. De supporters moeten onderling 1,5 meter afstand houden. De toestemming van de autoriteiten geldt in eerste instantie voor de komende twee thuiswedstrijden van Frankfurt.
In Duitsland worden per deelstaat verschillende maatregelen getroffen in de huidige crisis. RB Leipzig was begin deze maand de eerste club die toestemming kreeg om supporters te verwelkomen. De halvefinalist uit de Champions League mag 8400 toeschouwers ontvangen bij de start van de competitie tegen FSV Mainz 05.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
13 uur geleden