Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook derde verdachte fatale mishandeling Mallorca langer vast

Ook derde verdachte fatale mishandeling Mallorca langer vast

DEN HAAG (ANP) - De derde verdachte rond de fatale mishandeling op Mallorca blijft langer vastzitten. Het voorarrest van de 18-jarige Hilversummer is met twee weken verlengd, meldt de rechtbank Midden-Nederland. De Hilversummer wordt verdacht van het medeplegen van doodslag, poging tot doodslag en het openlijk plegen van geweld.

De jongen zou betrokken zijn geweest bij het geweld in een horecagelegenheid in de badplaats El Arenal op Mallorca en bij het geweld op de boulevard. Daarbij raakte een 27-jarige man uit Waddinxveen zwaargewond. Hij overleed later aan zijn verwondingen. Ook andere slachtoffers raakten gewond.

De verdachte hoort bij een vriendengroep die op vakantie was op het eiland, waar ze in de vroege ochtend van 14 juli ruzie zochten met andere vakantiegangers. Eerder werden al twee andere verdachten aangehouden, een van 18 en een van 19, beiden uit Hilversum. Ook zij worden verdacht van het medeplegen van doodslag op de 27-jarige man uit Waddinxveen en het medeplegen van poging tot doodslag op een andere man. De 19-jarige man wordt daarnaast ook verdacht van poging tot doodslag op nog een ander slachtoffer in de horecagelegenheid.

De andere twee verdachten zitten nog vast. Meer aanhoudingen in de zaak worden niet uitgesloten.

Meer uit Binnenland

Omroep MAX stopt met Carrie op Vrijdag vanwege bezuinigingen

HILVERSUM (ANP) - Omroep MAX stopt met de talkshow Carrie op Vrijdag van presentatrice Carrie ten Napel. Dat gebeurt als gevolg van de bezuinigingen bij de publieke omroep, meldt Omroep MAX maandag. De laatste uitzending is komende zomer.

1 uur geleden
Vermoedelijke schutter driedubbele moord Oosterhout zwijgt

SCHIPHOL (ANP) - De 24-jarige Sman O., een van de hoofdverdachten van de driedubbele moord in het Brabantse Oosterhout, weigert vooralsnog een verklaring af te leggen. Dat bleek maandag tijdens de tweede inleidende zitting in de geruchtmakende zaak. O. is vermoedelijk de schutter geweest. Op 28 maart zou hij op klaarlichte dag twee mannen van 32 en een van 25 hebben doodgeschoten.

4 uur geleden
RvS adviseert wet met enkelband als hoofdstraf bij te schaven

DEN HAAG (ANP) - Voordat een enkelband als hoofdstraf opgelegd kan worden, moet het wetsvoorstel hierover nog op verschillende punten worden bijgesteld. De Raad van State (RvS) ziet in het voorstel een rechtvaardige en effectieve vorm van bestraffing, maar wijst onder meer op risico's voor de privacy.

5 uur geleden
Publiek neemt afscheid van overleden Hans van Manen

AMSTERDAM (ANP) - Een paar honderd mensen hebben maandagochtend gebruikgemaakt van de mogelijkheid om de vorige week overleden Hans van Manen een laatste groet te brengen. Dat gebeurde in de Nationale Opera & Ballet in Amsterdam.

6 uur geleden
Raad van State zeer kritisch over vervangen norm stikstofneerslag

DEN HAAG (ANP) - De Raad van State is zeer kritisch over een voorstel van demissionair landbouwminister Femke Wiersma (BBB) om de huidige norm voor stikstofneerslag in kwetsbare natuurgebieden te vervangen door een wettelijk doel om de uitstoot te verminderen. Het natuurherstel waartoe Nederland verplicht is, kan daardoor in gevaar komen, waarschuwt de belangrijkste adviseur van het kabinet op het gebied van wetgeving in een advies.

6 uur geleden
Eis: 1,5 jaar celstraf voor Nederlandse chef Nick Bril na ongeluk

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Het Openbaar Ministerie in Belgiƫ eist 1,5 jaar cel, 4400 euro boete en drie maanden rijverbod voor de Nederlandse sterrenchef Nick Bril. De rechtszaak begon maandag in Antwerpen.

7 uur geleden
Nick Bril in rechtbank Antwerpen voor rechtszaak ongeval The Jane

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Nederlandse sterrenchef Nick Bril (41) en zijn advocaat zijn maandagochtend bij de rechtbank in Antwerpen aangekomen voor de behandeling van het zware ongeluk bij restaurant The Jane in januari 2024.

7 uur geleden