Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook Deense renner Pedersen herstelde van covid kort voor de Tour

Ook Deense renner Pedersen herstelde van covid kort voor de Tour

FLORENCE (ANP) - Net als tweevoudig Tourwinnaar Tadej Pogacar heeft de Deense renner Mads Pedersen in aanloop naar de Tour de France een covidinfectie gehad. Dat vertelde de groenetruikandidaat van Lidl-Trek op een persmoment van zijn ploeg.

Pedersen (28) was een van de renners van Lidl-Trek die eerder deze maand covid-19 opliepen tijdens de Franse rittenkoers Critérium du Dauphiné. De Britse klassementsrenner Tao Geoghegan Hart moest door de covidbesmetting afzeggen voor de Tour, Pedersen verschijnt wel aan de start.

"Ik had geluk, ik had er niet veel last van", zei Pedersen over zijn ziekte. Pedersen won zowel in 2022 als 2023 een etappe in de Tour.

Meer uit Sport

Red Bull-topadviseur Marko ziet in Vettel ideale opvolger

JEDDAH (ANP/DPA) - Helmut Marko, de topadviseur van Formule 1-stal Red Bull, noemt voormalig wereldkampioen Sebastian Vettel de "ideale kandidaat" om hem op te volgen wanneer hij aftreedt. De 81-jarige Oostenrijker zei in Jeddah, waar de Grote Prijs van Saudi-Arabië wordt verreden, bij Sky TV dat het tijd voor hem wordt om op een zeker moment op te stappen, gezien zijn leeftijd en de vele reizen.

1 uur geleden
Hockeysters Den Bosch na zege op SCHC in halve finale EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben zich geplaatst voor de halve finales van de Euro Hockey League. De landskampioen versloeg op het eigen veld de landgenoten van SCHC met 3-2.

16 uur geleden
Wereldrecordhoudster en titelverdedigster niet in marathon Londen

LONDEN (ANP/RTR) - Wereldrecordhoudster Ruth Chepngetich en titelverdedigster Peres Jepchirchir uit Kenia hebben zich afgemeld voor de marathon van Londen die op 27 april plaatsvindt. Dat maakt de organisatie ruim een week voor de wedstrijd bekend.

17 uur geleden
Verstappen rijdt derde tijd in tweede training Saudi-Arabië

JEDDAH (ANP) - Max Verstappen heeft in de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Saudi-Arabië de derde tijd gereden. De regerend wereldkampioen was met zijn Red Bull alleen langzamer dan de twee coureurs van McLaren. De Brit Lando Norris was de snelste voor zijn teamgenoot Oscar Piastri uit Australië.

17 uur geleden
Hockeyers Rotterdam naar halve finale van Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Rotterdam hebben zich geplaatst voor de halve finale van de Euro Hockey League. Ze versloegen het Engelse Old Georgians (6-3) op het complex Oosterplas van hockeyclub Den Bosch.

18 uur geleden
Tennisster Lamens bereikt halve finale in Rouen

ROUEN (ANP) - Tennisster Suzan Lamens heeft op het WTA-toernooi van Rouen de halve finales bereikt. De 25-jarige Zuid-Hollandse versloeg in twee sets Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah uit Frankrijk: 6-3 6-3.

18 uur geleden
Schouten en schaatsteam AH Zaanlander officieel uit elkaar

HOOGKARSPEL (ANP) - Irene Schouten vertrekt officieel bij schaatsteam AH Zaanlander. De drievoudig olympisch kampioene meldt op Instagram dat ze afscheid neemt van het team van coach Jillert Anema , waar ze tien jaar voor uitkwam. Ook het schaatsteam bevestigt het einde van de samenwerking.

19 uur geleden