Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook bij verlaten van Zandvoort staan mensen dicht op elkaar

Ook bij verlaten van Zandvoort staan mensen dicht op elkaar

ZANDVOORT (ANP) - Ook bij het verlaten van Zandvoort zijn mensen dicht op elkaar komen te staan. Voor de ingang van het treinstation ontstond korte tijd een opstopping van ongeveer tweehonderd circuitbezoekers die onderweg naar huis zijn. 1,5 meter afstand houden lukte niet. Na ongeveer vijf minuten was de grootste drukte voorbij.

Eerder op de dag was het op de weg naar het Formule 1-terrein ook al druk. Vlak voor het opgaan van een loopbrug klonterden mensen samen en werd er geen afstand gehouden.

De gemeente Zandvoort zei daarop dat het om piekmomenten ging. Volgens een woordvoerder is er goed gehandeld door de handhavers op straat. "Voor een deel komt het ook aan op eigen verantwoordelijkheid van de bezoekers. En als het echt te ingewikkeld wordt, kunnen we nog opschalen." Dat is voor de middag niet gebeurd.

Om 17.00 uur begon op de Zandvoortse boulevard een airshow. Die moet er ook voor zorgen dat mensen zich meer verspreiden.

Meer uit Binnenland

Rode Kruis over situatie Ter Apel: dit kan zo niet langer

TER APEL (ANP) - Het Rode Kruis maakt zich ernstige zorgen over het welzijn van de asielzoekers op het voorterrein in Ter Apel. "Voor de zoveelste keer in ruim twee weken zitten vandaag mensen in het gras, en weten ze niet waar ze vanavond terechtkunnen. Zo kunnen we in Nederland toch niet met mensen omgaan?", zegt Rode Kruis-directeur Harm Goossens. "Dit kan zo niet langer."

49 minuten geleden
Verdachten kindermishandeling Stadskanaal 90 dagen langer vast

GRONINGEN (ANP) - De twee vrouwen die worden verdacht van de ernstige mishandeling van hun kinderen in Stadskanaal blijven de komende negentig dagen in de cel. Dat heeft de raadkamer van de rechtbank in Groningen bepaald, meldt het Openbaar Ministerie donderdag.

1 uur geleden
Inspecties: aanpak verwarde man die meisje doodstak schoot tekort

DEN HAAG (ANP) - Betrokken organisaties schoten tekort bij een verwarde man die vorig jaar de 11-jarige Sohani in Nieuwegein doodstak, stellen de Inspectie Justitie en Veiligheid (Inspectie JenV) en Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ). De verdachte Hamzah L. verkeerde op dat moment in een psychose en heeft van de rechter onlangs tbs met dwangverpleging opgelegd gekregen. De inspecties oordelen dat de zorg aan hem ondermaats was en veiligheidsrisico's verkeerd werden ingeschat.

1 uur geleden
Dichter en schrijver Lieke Marsman (35) overleden

AMSTERDAM (ANP) - Dichter, schrijver en filosoof Lieke Marsman is op 35-jarige leeftijd overleden. Uitgeverij Pluim maakte donderdag bekend dat ze een dag eerder is gestorven aan een zeldzame vorm van kanker.

2 uur geleden
Meerdere aanhoudingen voor drogeren, misbruiken en filmen vrouwen

ROTTERDAM (ANP) - De politie heeft in een groot onderzoek naar seksueel misbruik van vrouwen en het uitwisselen van beeldmateriaal daarvan vier verdachten aangehouden. Vier anderen zijn geïdentificeerd, maar zitten op het moment niet vast. "De verdenkingen tegen de mannen lopen uiteen. Zo hebben zij deelgenomen aan een besloten groep waarin illegaal verkregen beelden van gedrogeerde slachtoffers werden gedeeld", laat de politie weten.

4 uur geleden
Maagverkleining vergoed voor kleine groep tieners met obesitas

DIEMEN (ANP) - Voor een beperkt aantal tieners met ernstige obesitas wordt een maagverkleining vergoed vanuit het basispakket, meldt Zorginstituut Nederland donderdag. Het gaat om enkele tientallen jongeren per jaar met ernstig of zeer ernstig overgewicht "bij wie het aanpassen van hun leefstijl en eetpatroon met een intensief traject niet genoeg helpt", aldus het instituut.

4 uur geleden
Code geel vanaf het middaguur in het gehele oosten van Nederland

DE BILT (ANP) - In heel Nederland is donderdag code geel van kracht, meldt het KNMI. Het weerinstituut waarschuwt voor enkele "pittige regen- en onweersbuien met kans op windstoten en hagel".

5 uur geleden