Ook bekerfinale Ajax - PSV bij de vrouwen
EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de finale bereikt van het toernooi om de KNVB-beker. De ploeg van trainer Rick de Rooij versloeg ADO Den Haag na verlenging in Eindhoven met 2-1. Daardoor krijgt het bekertoernooi bij de vrouwen dezelfde finale als bij de mannen: Ajax - PSV.
De Amsterdamse voetbalsters plaatsen zich zaterdag voor de eindstrijd door Excelsior met 1-0 te verslaan, via een doelpunt kort na rust van Chasity Grant. Met PSV en ADO Den Haag stonden zondag op De Herdgang de finalisten van vorig seizoen tegenover elkaar. De Eindhovense vrouwen pakten toen hun eerste prijs dankzij een doelpunt van Joëlle Smits (1-0).
Melanie Bross zette PSV halverwege de eerste helft op voorsprong. Gwyneth Hendriks trok de stand kort na rust gelijk. In de verlenging maakte Julie Biesmans het winnende doelpunt.
De mannen van Ajax en PSV treffen elkaar op 17 april in De Kuip voor de bekerfinale, een dag later staan de vrouwenteams van beide clubs tegenover elkaar.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
8 uur geleden