Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook bekerfinale Ajax - PSV bij de vrouwen

Ook bekerfinale Ajax - PSV bij de vrouwen

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de finale bereikt van het toernooi om de KNVB-beker. De ploeg van trainer Rick de Rooij versloeg ADO Den Haag na verlenging in Eindhoven met 2-1. Daardoor krijgt het bekertoernooi bij de vrouwen dezelfde finale als bij de mannen: Ajax - PSV.

De Amsterdamse voetbalsters plaatsen zich zaterdag voor de eindstrijd door Excelsior met 1-0 te verslaan, via een doelpunt kort na rust van Chasity Grant. Met PSV en ADO Den Haag stonden zondag op De Herdgang de finalisten van vorig seizoen tegenover elkaar. De Eindhovense vrouwen pakten toen hun eerste prijs dankzij een doelpunt van Joëlle Smits (1-0).

Melanie Bross zette PSV halverwege de eerste helft op voorsprong. Gwyneth Hendriks trok de stand kort na rust gelijk. In de verlenging maakte Julie Biesmans het winnende doelpunt.

De mannen van Ajax en PSV treffen elkaar op 17 april in De Kuip voor de bekerfinale, een dag later staan de vrouwenteams van beide clubs tegenover elkaar.

Meer uit Voetbal

Schuurs na treffer bij rentree: het was alsof ik in een droom zat

ZWOLLE (ANP) - Voor Perr Schuurs voelde het alsof hij in een droom zat. De 26-jarige verdediger maakte voor NEC in de wedstrijd bij PEC Zwolle zijn rentree op het voetbalveld na bijna drie jaar en scoorde de 1-3 bij zijn eerste balcontact. "Onbeschrijflijk en niet normaal", reageerde hij bij ESPN.

4 uur geleden
Chery en 'herintreder' Schuurs bezorgen NEC zege bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - NEC heeft bij PEC Zwolle de tweede zege van het seizoen geboekt. De ploeg van coach Dick Schreuder won met 3-1, mede door een treffer van Perr Schuurs, die na bijna drie jaar blessureleed zijn rentree op het voetbalveld maakte.

5 uur geleden
AZ blijft foutloos in Eredivisie na thuiszege op Go Ahead Eagles

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zaterdagavond ook de vierde wedstrijd van het Eredivisieseizoen gewonnen. In eigen huis werd Go Ahead Eagles met 5-2 verslagen. AZ heeft de maximale 12 punten uit vier wedstrijden en zal ook na de vierde speelronde koploper blijven in de competitie.

7 uur geleden
Tottenham Hotspur in tweede duel onderuit tegen Newcastle United

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft ook zijn tweede wedstrijd dit seizoen in de Premier League verloren. In eigen huis ging de ploeg van trainer Roberto De Zerbi met 2-0 onderuit tegen Newcastle United.

8 uur geleden
Excelsior wint Rotterdamse derby van Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft de Rotterdamse derby met Sparta gewonnen. De ploeg van coach Ruben den Uil versloeg de stadgenoot in eigen huis met 2-1.

9 uur geleden
Liverpool verliest ook punten in tweede competitieduel met Forest

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Andoni Iraola is het nieuwe seizoen in de Premier League slecht begonnen met Liverpool. De opvolger van Arne Slot verspeelde met zijn nieuwe club ook punten tegen Nottingham Forest op Anfield (2-2).

12 uur geleden
Bayern München begint met overtuigende zege aan Bundesliga

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het nieuwe seizoen in de Bundesliga begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van VfB Stuttgart (5-1). Bayern verzekerde zich vorige week met een zege op Borussia Dortmund (1-2) van winst van de Duitse Supercup.

1 dag geleden