Ook bekerfinale Ajax - PSV bij de vrouwen
EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de finale bereikt van het toernooi om de KNVB-beker. De ploeg van trainer Rick de Rooij versloeg ADO Den Haag na verlenging in Eindhoven met 2-1. Daardoor krijgt het bekertoernooi bij de vrouwen dezelfde finale als bij de mannen: Ajax - PSV.
De Amsterdamse voetbalsters plaatsen zich zaterdag voor de eindstrijd door Excelsior met 1-0 te verslaan, via een doelpunt kort na rust van Chasity Grant. Met PSV en ADO Den Haag stonden zondag op De Herdgang de finalisten van vorig seizoen tegenover elkaar. De Eindhovense vrouwen pakten toen hun eerste prijs dankzij een doelpunt van Joëlle Smits (1-0).
Melanie Bross zette PSV halverwege de eerste helft op voorsprong. Gwyneth Hendriks trok de stand kort na rust gelijk. In de verlenging maakte Julie Biesmans het winnende doelpunt.
De mannen van Ajax en PSV treffen elkaar op 17 april in De Kuip voor de bekerfinale, een dag later staan de vrouwenteams van beide clubs tegenover elkaar.
Meer uit Voetbal
BIRMINGHAM (ANP) - Arsenal heeft ook zijn tweede competitiewedstrijd van het seizoen gewonnen. De regerend kampioen versloeg in Birmingham Aston Villa met 1-0.
6 minuten geledenLECCE (ANP) - Donyell Malen heeft opnieuw een hoofdrol opgeëist bij AS Roma. De Oranje-international maakte de eerste twee doelpunten tijdens een 4-0-zege bij Lecce. De aanvaller tekende vorige week tijdens de gewonnen openingswedstrijd tegen Fiorentina (4-0) al voor een hattrick.
2 uur geledenMIAMI (ANP) - Lionel Messi komt niet meer voor de nationale voetbalploeg van Argentinië uit. De 39-jarige aanvaller van Inter Miami heeft via sociale media zijn afscheid als international aangekondigd. De verloren finale van het WK tegen Spanje in de Verenigde Staten was zijn laatste landenwedstrijd.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat geen geld teruggeven aan supporters als er dit Champions League-seizoen door straffen van de UEFA vakken leeg moeten blijven. Dat heeft de Rotterdamse club maandag gemeld in de kaartverkoopinformatie voor de Europese wedstrijden. Ook wijst Feyenoord op een voorwaardelijke straf die nog openstaat vanwege wanordelijkheden vorig seizoen bij de thuiswedstrijd met Panathinaikos.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de komst van Allan Elias bevestigd. De 22-jarige vleugelaanvaller komt over van Palmeiras. De Braziliaan heeft een vijfjarig contract ondertekend.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zich versterkt met Cedric Hatenboer. De middenvelder komt over van Anderlecht, waar hij nooit doorbrak. Hij heeft een vierjarig contract ondertekend, zo meldt de club uit Rotterdam.
9 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Noam Emeran heeft afscheid genomen van FC Groningen. De 23-jarige Fransman kwam niet voor in de plannen van trainer Dick Lukkien en heeft zijn contract laten ontbinden. Zijn verbintenis liep aan het einde van dit seizoen af.
9 uur geleden