Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook beachduo Brouwer/Van de Velde niet naar EK-finale

Ook beachduo Brouwer/Van de Velde niet naar EK-finale

DÜSSELDORF (ANP) - Na Stefan Boermans en Yorick de Groot zijn ook Alexander Brouwer en Steven van de Velde er zondag niet in geslaagd de finale te bereiken op het Europees kampioenschap beachvolleybal in Düsseldorf. De Noren Anders Mol en Christian Sørum, die in Tokio in 2021 de olympische titel veroverden, waren in de halve finale te sterk voor het als achttiende geplaatste Nederlandse koppel.

Brouwer en Van de Velde hadden zaterdag in de kwartfinales nog verrast door regerend wereldkampioenen Ondrej Perusic en David Schweiner uit Tsjechië te verslaan. Maar Mol en Sørum waren in twee sets te sterk: 21-17 21-11.

Boermans en De Groot maakten het eerder op de dag in hun halve finale de regerend olympisch kampioenen David Ahman en Jonatan Hellvig lastig. De Zweden wonnen na een moeizame eerste set eveneens in twee sets: 27-25 21-17.

Beide Nederlandse teams treffen elkaar om 16.00 uur in de strijd om het brons.

Meer uit Sport

Brons voor BMX'ster Baauw op WK in Kopenhagen

KOPENHAGEN (ANP) - Judy Baauw is bij de wereldkampioenschappen BMX in Kopenhagen als derde geëindigd. De BMX'ster uit Zoelmond moest op zondag de Britse Bethany Shriever (goud) en de Australische regerend olympisch kampioene Saya Sakakibara voor laten.

29 minuten geleden
Zwemster Van Wijk vijfde in WK-finale 50 meter vrij

SINGAPORE (ANP) - Milou van Wijk is op de slotdag van de wereldkampioenschappen zwemmen in Singapore als vijfde geëindigd op de 50 meter vrije slag. De 20-jarige Zwijndrechtse kwam tot een tijd van 24,47.

59 minuten geleden
Nillessen snelste op 800 meter bij NK atletiek

HENGELO (ANP) - Stefan Nillessen heeft op zondag de 800 meter op de NK atletiek gewonnen. De loper uit Groesbeek was in Hengelo net iets sneller dan Tony van Diepen. Nillessen pakte halverwege de race de koppositie en hield die vast tot de streep.

1 uur geleden
Beachduo Boermans/De Groot mist finale op EK

DÜSSELDORF (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Yorick de Groot zijn er bij het Europees kampioenschap in Düsseldorf niet in geslaagd de finale te bereiken. De Zweedse regerend olympisch kampioenen David Ahman en Jonatan Hellvig waren in twee sets te sterk voor de Nederlanders. Na een spannende eerste set (27-25) wonnen zij ook de tweede set: 21-17.

3 uur geleden
Tiener Mboko verrast Gauff op tennistoernooi van Montreal

MONTREAL (ANP) - Tennisster Coco Gauff is verrassend uitgeschakeld in de achtste finales op het masterstoernooi van Montreal. De als eerste geplaatste Amerikaanse ging onderuit tegen de Canadese tiener Victoria Mboko. De nummer 85 van de wereld won overtuigend in twee sets: 6-1 6-4.

5 uur geleden
Estafettezwemmers in nationaal record naar WK-finale 4x100 wissel

SINGAPORE (ANP) - De Nederlandse estafettezwemmers hebben zondag op de slotdag van de WK in Singapore de finale bereikt op de 4x100 meter wisselslag. Kai van Westering, Caspar Corbeau, Nyls Korstanje en Sean Niewold kwamen in de halve finales tot de vijfde tijd: 3.31,07, een Nederlands record.

5 uur geleden
Mo-Ajok en Bisschops sprinten naar Nederlandse titels 100 meter

HENGELO (ANP) - Atleten Xavi Joy Mo-Ajok en Minke Bisschops hebben bij de Nederlandse kampioenschappen atletiek in Hengelo goud gepakt op de 100 meter.

17 uur geleden