Ook Bayern München weer voorzichtig in training
MÜNCHEN (ANP/DPA) - In navolging van enkele andere clubs uit de Bundesliga begint ook koploper Bayern München maandag weer voorzichtig met de training op het eigen complex. De spelers zullen daarbij in vier groepen worden onderverdeeld. Ze dienen zich op verschillende tijdstippen met hun auto in de ondergrondse parkeergarage te melden, waar ze worden opgehaald en naar diverse kleedkamers worden gebracht.
Het trainen gebeurt afzonderlijk van elkaar. Douchen en eten moeten de spelers daarna thuis doen. Volgens het voetbalmagazine Kicker zal de clubleiding er streng op toezien dat alles gebeurt binnen de richtlijnen van de Duitse autoriteiten over de leef- en gedragswijze in verband met het coronavirus.
Bayern gaat ook door met de thuistrainingen, die via een chatprogramma aan de spelers in hun woning worden doorgegeven. Bij de heringevoerde oefensessies op het trainingscomplex in München is nog geen publiek welkom.
De Bundesliga ligt minimaal nog tot eind april stil.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
33 minuten geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
6 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
8 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
9 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
10 uur geleden