Ook Bayern München weer voorzichtig in training
MÜNCHEN (ANP/DPA) - In navolging van enkele andere clubs uit de Bundesliga begint ook koploper Bayern München maandag weer voorzichtig met de training op het eigen complex. De spelers zullen daarbij in vier groepen worden onderverdeeld. Ze dienen zich op verschillende tijdstippen met hun auto in de ondergrondse parkeergarage te melden, waar ze worden opgehaald en naar diverse kleedkamers worden gebracht.
Het trainen gebeurt afzonderlijk van elkaar. Douchen en eten moeten de spelers daarna thuis doen. Volgens het voetbalmagazine Kicker zal de clubleiding er streng op toezien dat alles gebeurt binnen de richtlijnen van de Duitse autoriteiten over de leef- en gedragswijze in verband met het coronavirus.
Bayern gaat ook door met de thuistrainingen, die via een chatprogramma aan de spelers in hun woning worden doorgegeven. Bij de heringevoerde oefensessies op het trainingscomplex in München is nog geen publiek welkom.
De Bundesliga ligt minimaal nog tot eind april stil.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - De Poolse scheidsrechter Szymon Marciniak heeft de leiding over de tweede wedstrijd in de Nations League van het Nederlands elftal tegen Servië. Het duel staat zondag om 18.00 uur in Belgrado op het programma.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is vrijdag begonnen aan de voorbereiding op de uitwedstrijd van zondag tegen Servië in de Nations League. Een dag na het gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA tegen Duitsland (1-1) verschenen op het trainingsveld in Zeist alleen de spelers die als invaller of helemaal niet in actie kwamen.
3 uur geledenFRANKFURT AM MAIN (ANP/DPA) - Bondscoach Jürgen Klopp van Duitsland heeft Florian Wirtz en Jonathan Burkardt overgeheveld van zijn tweede selectie naar zijn spelersgroep voor de tweede wedstrijd in de Nations League tegen Griekenland op zondag. De twee vervangen Jamal Musiala en Kai Havertz, die bij het duel met Oranje op donderdag (1-1) geblesseerd raakten.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández heeft Joshua Zirkzee opgeroepen als vervanger voor de geblesseerde Brian Brobbey. Dat maakte de KNVB een dag na het gelijkspel van Oranje in Amsterdam tegen Duitsland (1-1) bekend. Zirkzee meldt zich vrijdagavond in Zeist bij de selectie.
5 uur geledenZÜRICH (ANP/DPA) - Ook de bestuursvoorzitters van de hoogste voetbalcompetities in Duitsland, Spanje, Italië en Engeland hebben scherpe kritiek geuit op de FIFA en voorzitter Gianni Infantino. De Zwitser kwam in opspraak door het inmiddels ingetrokken commercialiseringsplan om een deel van de WK-rechten te verkopen aan derden.
6 uur geledenBUENOS AIRES (ANP/DPA) - De laatste wedstrijd van Lionel Messi voor Argentinië is binnen twee uur uitverkocht. Er waren 80.000 kaartjes beschikbaar voor het vriendschappelijke duel op 6 oktober met Benin in het Estadio Monumental in Buenos Aires.
7 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Bernard Schuiteman aangesteld als nieuwe technisch directeur. De 52-jarige oud-speler komt over van RKC Waalwijk, waar hij nu dezelfde functie vervult. Hij begint op 1 december met zijn werkzaamheden bij de club uit Arnhem.
7 uur geleden