Ook Bayern München weer voorzichtig in training
MÜNCHEN (ANP/DPA) - In navolging van enkele andere clubs uit de Bundesliga begint ook koploper Bayern München maandag weer voorzichtig met de training op het eigen complex. De spelers zullen daarbij in vier groepen worden onderverdeeld. Ze dienen zich op verschillende tijdstippen met hun auto in de ondergrondse parkeergarage te melden, waar ze worden opgehaald en naar diverse kleedkamers worden gebracht.
Het trainen gebeurt afzonderlijk van elkaar. Douchen en eten moeten de spelers daarna thuis doen. Volgens het voetbalmagazine Kicker zal de clubleiding er streng op toezien dat alles gebeurt binnen de richtlijnen van de Duitse autoriteiten over de leef- en gedragswijze in verband met het coronavirus.
Bayern gaat ook door met de thuistrainingen, die via een chatprogramma aan de spelers in hun woning worden doorgegeven. Bij de heringevoerde oefensessies op het trainingscomplex in München is nog geen publiek welkom.
De Bundesliga ligt minimaal nog tot eind april stil.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP/DPA) - Wereldvoetbalbond FIFA ontkent dat voorzitter Gianni Infantino steun heeft gezocht bij de Amerikaanse president Donald Trump na de massale kritiek op het inmiddels ingetrokken WK-investeringsplan. "De FIFA-voorzitter heeft de afgelopen dagen geen enkel telefoontje gepleegd naar de Amerikaanse president of leden van zijn regering. Het is puur verzonnen", reageert de FIFA dinsdag op X.
43 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de langverwachte transfer van de Duitse doelman Marc-André ter Stegen afgerond. De 34-jarige keeper van FC Barcelona speelt dit seizoen op huurbasis voor de club uit Amsterdam. Ter Stegen wordt herenigd met trainer Míchel, met wie hij eerder dit jaar samenwerkte bij Girona.
1 uur geledenALGIERS (ANP/RTR) - WK-ganger Algerije gaat op zoek naar een nieuwe bondscoach. Vladimir Petković vertrekt 'in onderling overleg', ondanks het nieuwe tweejarige contract dat de geboren Bosniër vlak voor het WK tekende. Op het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico strandde Algerije in de zestiende finales tegen Zwitserland (0-2).
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Real Madrid heeft aanvaller Gonzalo García verkocht aan het Engelse Fulham. De 22-jarige Spanjaard heeft een contract voor vijf jaar getekend, met een optie voor nog een extra jaar, meldt de club uit Londen.
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ verhuurt verdediger Alexandre Penetra (24) aan het gepromoveerde Çorum FK, dat komend seizoen uitkomt in de hoogste Turkse voetbalcompetitie. In de huurovereenkomst is ook een optie tot koop opgenomen, meldt de club uit Alkmaar.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - De Britse voetballer Jordan Henderson vervolgt zijn carrière bij Chelsea. De oud-Ajacied heeft in Londen een contract voor twee jaar getekend, meldt de club.
18 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De Amerikaanse voetbalbond heeft het contract van bondscoach Mauricio Pochettino verlengd tot en met het WK van 2030. Het contract van de 54-jarige Argentijn, die in 2024 werd aangesteld, liep na het afgelopen WK af.
20 uur geleden