Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook Arsenal wint eerste competitieduel, Timber valt uit

Ook Arsenal wint eerste competitieduel, Timber valt uit

ARSENAL (ANP) - Arsenal heeft het goede voorbeeld van titelverdediger Manchester City gevolgd en is het nieuwe Premier League-seizoen begonnen met een overwinning. De nummer 2 van de afgelopen jaargang won op eigen veld met 2-1 van Nottingham Forest, dat zich afgelopen seizoen net aan wist te handhaven. De als linksback begonnen Jurriën Timber viel bij zijn Premier League-debuut geblesseerd uit bij de thuisploeg.

De van Ajax overgekomen Timber begon net als vorige week in de gewonnen strijd om het Community Shield tegen Manchester City als linksback. Het duel begon een half uur later dan gepland vanwege problemen met de toegangspoortjes in het Emirates Stadium.

De eerste kans was voor Nottingham Forest, maar Brennan Johnson schoot na een counter oog in oog met de doelman over. Arsenal had het initiatief en Eddie Nketiah opende in de 26e minuut de score. Na een fraaie pirouette van Gabriel Martinelli speelde de Engelsman zich vrij en schoot via een been van een verdediger raak.

Overtreding

Bukayo Saka zette de thuisploeg na ruim een half uur op 2-0 door van buiten het strafschopgebied met links hard raak te krullen in de verre hoek. Timber raakte in de eerste helft al geblesseerd nadat hij zelf een harde overtreding had gemaakt, maar kon na een serieuze blessurebehandeling wel door. De overtreding leverde de Oranje-international wel geel op. Meteen na rust schoot het in zijn rechterkuit en moest Timber zich alsnog laten vervangen.

In de tweede helft raakte recordaankoop Declan Rice nog de paal voor Arsenal, voordat de ingevallen Taiwo Awoniyi de wedstrijd nog even spannend maakte. Puntenverlies bleef de ploeg van trainer Mikel Arteta echter bespaard. City won vrijdag bij de start van de Premier League al met 3-0 bij Burnley.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

6 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

9 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

10 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

10 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

11 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

12 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

12 uur geleden