Ook Albert Heijn lanceert EK-campagne
ZAANDAM (ANP) - In navolging van andere supermarktketens heeft ook Albert Heijn de eigen EK-campagne donderdag gelanceerd. Onder de naam 'Alles voor Oranje!' kunnen klanten sparen voor tattoos en stickers met verschillende EK-emoticons om zichzelf en het huis te versieren. Daarnaast is op tv een commercial te zien met een aantal selectiespelers.
De echte fans kunnen tattoos met de namen van spelers uit het Nederlands elftal sparen en opplakken. Als klanten stickers of tattoos over hebben, kunnen ze het terugbrengen en dan verspreidt de supermarkt het bijvoorbeeld onder lokale voetbalverenigingen of de Voedselbank.
Andere supermarkten lanceerden al eerder hun campagne voor het Europees kampioenschap voetbal dat op 11 juni van start gaat. Bij Plus kunnen klanten sparen voor een Lego-achtig voetbalstadion, bij Jumbo voor een Snollebollekes-juichcape en bij de Lidl voor een 'Fluoranje'-outfit, gepromoot door onder anderen oud-voetballer Rafael van der Vaart. Aldi zette de eigen medewerkers in bij een reclamespot voor het 'Oranjelegioen'.
Meer uit Financieel
NEW YORK (ANP) - Wall Street is de eerste handelsdag van de week met overtuigende winsten gesloten, waarbij de Nasdaq een nieuw record bereikte. Vooral aandelen van AI-bedrijven waren gewild bij beleggers, na de koersval in de sector vorige week door sombere uitspraken van AI-topbestuurders over de gevaren van de technologie. Beurshandelaren lieten zich maandag echter weer leiden door de groeivooruitzichten van de techsector. Ook een aanhoudende daling van de olieprijzen verminderde de vrees dat de energieprijzen de inflatie verder zullen aanjagen.
31 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - De regering-Trump heeft voorgesteld om 5 miljard dollar te investeren in een nieuw fonds dat landen in het Midden-Oosten moet helpen bij de wederopbouw van energie-infrastructuur die tijdens de Iranoorlog is beschadigd. Dat meldt de Wall Street Journal maandag.
55 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Amerikaanse staten bevestigen een akkoord met entertainmentconcern Paramount over de overname van Hollywoodconcurrent Warner Bros. Daarmee heeft Paramount een belangrijke hindernis voor de deal, ter waarde van meer dan 110 miljard dollar, weggenomen. De staten probeerden de overname eerder via een rechtszaak tegen te houden.
2 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Het vliegverkeer naar verschillende bestemmingen aan de Amerikaanse oostkust kan weer worden hervat, nadat een telecomstoring eerder op de dag voor problemen zorgde. De Amerikaanse luchtvaartautoriteit FAA zegt dat een vliegverbod voor de luchthaven in Boston is opgeheven. Ook vluchten op de luchthavens LaGuardia en JFK Airport in New York worden hervat.
2 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De Amerikaanse luchtvaartautoriteit FAA heeft vliegverkeer stilgelegd op de luchthavens JFK Airport en LaGuardia in New York en Logan Airport in Boston door een telecomstoring die zich verder uitbreidt. Het gaat om vertrekkende vluchten.
2 uur geledenSANTA CLARA (ANP/BLOOMBERG/RTR/AFP) - Advanced Micro Devices (AMD) bereikte maandag voor het eerst een marktwaarde van 1 biljoen dollar, ofwel 1000 miljard dollar. Het Amerikaanse chipbedrijf profiteert van de opleving van chipmakers op de aandelenbeurzen, door de enorme vraag naar chips voor AI-toepassingen.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De aandelenkoersen op het Damrak gingen maandag over een breed front omhoog. Een verdere daling van de olieprijzen temperde de zorgen over de inflatie. Die daling hing samen met diplomatieke inspanningen om de oorlog in Iran te beëindigen.
5 uur geleden