Ook aanvaller Havertz valt af bij Duitsland voor duel met Oranje
BERLIJN (ANP/DPA) - Aanvaller Kai Havertz is de volgende afvaller bij Duitsland richting de Nations League-duels met Bosnië en Herzegovina (vrijdag) en Oranje (maandag over een week). De 25-jarige speler van Arsenal heeft zich afgemeld met een knieblessure en wordt vervangen door Jonathan Burkardt van Mainz. Eerder hoorde bondscoach Julian Nagelsmann al dat hij het zonder de geblesseerde Jamal Musiala en Niclas Füllkrug moet doen.
Door de blessures van middenvelder Musiala en spits Füllkrug riep Nagelsmann eerder al Jamie Leweling van Stuttgart en Tim Kleindienst van Borussia Mönchengladbach voor het eerst op. Burkardt (24) dankt zijn selectie aan zijn goede competitiestart bij Mainz. Zaterdag tegen St. Pauli (3-0) maakte hij al zijn vierde en vijfde doelpunt van het seizoen.
Duitsland en Oranje speelden vorige maand in Amsterdam gelijk (2-2) in het tweede duel van deze Nations League-cyclus. Op maandag 14 oktober is München het decor van de tweede onderlinge ontmoeting.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
7 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
8 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
10 uur geleden