Ook aanvaller Havertz valt af bij Duitsland voor duel met Oranje
BERLIJN (ANP/DPA) - Aanvaller Kai Havertz is de volgende afvaller bij Duitsland richting de Nations League-duels met Bosnië en Herzegovina (vrijdag) en Oranje (maandag over een week). De 25-jarige speler van Arsenal heeft zich afgemeld met een knieblessure en wordt vervangen door Jonathan Burkardt van Mainz. Eerder hoorde bondscoach Julian Nagelsmann al dat hij het zonder de geblesseerde Jamal Musiala en Niclas Füllkrug moet doen.
Door de blessures van middenvelder Musiala en spits Füllkrug riep Nagelsmann eerder al Jamie Leweling van Stuttgart en Tim Kleindienst van Borussia Mönchengladbach voor het eerst op. Burkardt (24) dankt zijn selectie aan zijn goede competitiestart bij Mainz. Zaterdag tegen St. Pauli (3-0) maakte hij al zijn vierde en vijfde doelpunt van het seizoen.
Duitsland en Oranje speelden vorige maand in Amsterdam gelijk (2-2) in het tweede duel van deze Nations League-cyclus. Op maandag 14 oktober is München het decor van de tweede onderlinge ontmoeting.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
14 minuten geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de koppositie in de Bundesliga verstevigd met een zege op Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0.
1 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
4 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
8 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
22 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
22 uur geleden