Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook aanvaller Havertz valt af bij Duitsland voor duel met Oranje

Ook aanvaller Havertz valt af bij Duitsland voor duel met Oranje

BERLIJN (ANP/DPA) - Aanvaller Kai Havertz is de volgende afvaller bij Duitsland richting de Nations League-duels met Bosnië en Herzegovina (vrijdag) en Oranje (maandag over een week). De 25-jarige speler van Arsenal heeft zich afgemeld met een knieblessure en wordt vervangen door Jonathan Burkardt van Mainz. Eerder hoorde bondscoach Julian Nagelsmann al dat hij het zonder de geblesseerde Jamal Musiala en Niclas Füllkrug moet doen.

Door de blessures van middenvelder Musiala en spits Füllkrug riep Nagelsmann eerder al Jamie Leweling van Stuttgart en Tim Kleindienst van Borussia Mönchengladbach voor het eerst op. Burkardt (24) dankt zijn selectie aan zijn goede competitiestart bij Mainz. Zaterdag tegen St. Pauli (3-0) maakte hij al zijn vierde en vijfde doelpunt van het seizoen.

Duitsland en Oranje speelden vorige maand in Amsterdam gelijk (2-2) in het tweede duel van deze Nations League-cyclus. Op maandag 14 oktober is München het decor van de tweede onderlinge ontmoeting.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

28 minuten geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

29 minuten geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

29 minuten geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

3 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

3 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

3 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

4 uur geleden