Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook aanvaller Havertz valt af bij Duitsland voor duel met Oranje

Ook aanvaller Havertz valt af bij Duitsland voor duel met Oranje

BERLIJN (ANP/DPA) - Aanvaller Kai Havertz is de volgende afvaller bij Duitsland richting de Nations League-duels met Bosnië en Herzegovina (vrijdag) en Oranje (maandag over een week). De 25-jarige speler van Arsenal heeft zich afgemeld met een knieblessure en wordt vervangen door Jonathan Burkardt van Mainz. Eerder hoorde bondscoach Julian Nagelsmann al dat hij het zonder de geblesseerde Jamal Musiala en Niclas Füllkrug moet doen.

Door de blessures van middenvelder Musiala en spits Füllkrug riep Nagelsmann eerder al Jamie Leweling van Stuttgart en Tim Kleindienst van Borussia Mönchengladbach voor het eerst op. Burkardt (24) dankt zijn selectie aan zijn goede competitiestart bij Mainz. Zaterdag tegen St. Pauli (3-0) maakte hij al zijn vierde en vijfde doelpunt van het seizoen.

Duitsland en Oranje speelden vorige maand in Amsterdam gelijk (2-2) in het tweede duel van deze Nations League-cyclus. Op maandag 14 oktober is München het decor van de tweede onderlinge ontmoeting.

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

6 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

6 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

7 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

9 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

9 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

10 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

11 uur geleden