Onttroond Manchester City bezorgt kampioen Liverpool zware kater
MANCHESTER (ANP) - De eerste wedstrijd als nieuwe kampioen van Engeland is Liverpool slecht bevallen. Uitgerekend de onttroonde titelhouder Manchester City haalde op eigen veld flink uit tegen de ploeg van coach Jürgen Klopp: 4-0. Bij de rust leidde het getergde team van trainer Pep Guardiola al met 3-0.
In de eerste helft kwamen Kevin De Bruyne (strafschop), Raheem Sterling (ex-Liverpool) en Phil Foden tot scoren. Na de pauze zorgde Alex Oxlade-Chamberlain, na een schot van Sterling, met een eigen doelpunt voor 4-0.
Voor Liverpool was het in deze competitie de tweede nederlaag. De marge met nummer 2 Manchester City slonk tot 20 punten.
Middenvelder Georginio Wijnaldum werd bij Liverpool in de 62e minuut gewisseld. Verdediger Virgil van Dijk speelde de hele wedstrijd uit.
Liverpool kon precies een week geleden het kampioenfeest spontaan inzetten door de nederlaag van Manchester City bij Chelsea (2-1).
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
4 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
6 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
6 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
7 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
7 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
9 uur geleden