Onttroond Manchester City bezorgt kampioen Liverpool zware kater
MANCHESTER (ANP) - De eerste wedstrijd als nieuwe kampioen van Engeland is Liverpool slecht bevallen. Uitgerekend de onttroonde titelhouder Manchester City haalde op eigen veld flink uit tegen de ploeg van coach Jürgen Klopp: 4-0. Bij de rust leidde het getergde team van trainer Pep Guardiola al met 3-0.
In de eerste helft kwamen Kevin De Bruyne (strafschop), Raheem Sterling (ex-Liverpool) en Phil Foden tot scoren. Na de pauze zorgde Alex Oxlade-Chamberlain, na een schot van Sterling, met een eigen doelpunt voor 4-0.
Voor Liverpool was het in deze competitie de tweede nederlaag. De marge met nummer 2 Manchester City slonk tot 20 punten.
Middenvelder Georginio Wijnaldum werd bij Liverpool in de 62e minuut gewisseld. Verdediger Virgil van Dijk speelde de hele wedstrijd uit.
Liverpool kon precies een week geleden het kampioenfeest spontaan inzetten door de nederlaag van Manchester City bij Chelsea (2-1).
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
11 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
13 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
14 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
14 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
16 uur geleden