Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ontslagen Van As verschijnt kortstondig toch op werk bij Roda JC

Ontslagen Van As verschijnt kortstondig toch op werk bij Roda JC

KERKRADE (ANP) - Technisch directeur Jeffrey van As is maandagochtend toch kortstondig op zijn werk verschenen bij Roda JC, ondanks het feit dat de club hem afgelopen donderdag op non-actief stelde. Van As hield het echter na een uur weer voor gezien en vertrok.

Omstreeks 08.00 uur arriveerde Van As bij het stadion van de Limburgers. "Ik ga gewoon mijn werk doen. Ik ben ergens aan begonnen en heb het naar mijn zin. Ik werk met iedereen goed samen. Ik ga door met mijn werk en ben het niet eens met wat mij donderdag is medegedeeld," zei hij tegen regionale omroep L1.

Een woordvoerder van de club wilde niet ingaan op de aanwezigheid van Van As. "Dat is een zaak tussen Van As en Roda JC," zei hij slechts.

Nieuwe structuur

Volgens de Limburgse eerstedivisieclub is er in de nieuwe structuur geen ruimte meer voor de functie van technisch directeur. Van As (49) werd in februari vorig jaar aangesteld en ondertekende destijds een contract tot medio 2022 in Kerkrade. Eerder had hij soortgelijke functies gehad bij NAC Breda en ADO Den Haag. Van As speelde zelf voor NAC, ADO en MVV Maastricht. Hij zei donderdag het niet eens te zijn met zijn gedwongen vertrek bij Roda en beloofde dat te gaan aanvechten. "Dit kan natuurlijk niet zomaar", liet hij weten.

"Om de sportieve ambities overeind te houden zal de club het beschikbare budget herverdelen en waar mogelijk efficiënter inzetten. Daarbij is onder andere kritisch gekeken naar de interne organisatie, de rolverdelingen en de focus op talentontwikkeling. Roda heeft daardoor moeten besluiten de rol van technisch directeur te laten vervallen. Daarmee komt per direct een einde aan de samenwerking met Jeffrey van As", zo valt op de website van Roda JC te lezen.

Roda JC begon ondanks de bestuurlijke perikelen goed aan de competitie in de Eerste Divisie. Uit bij De Graafschap werd zaterdag een 3-0-zege geboekt.

Meer uit Voetbal

Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

2 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

4 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

6 uur geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

7 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

8 uur geleden
Senegalese voorzitter belooft 'kruistocht' na afnemen titel

PARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.

10 uur geleden
Ajax-speler Bounida krijgt eerste uitnodiging voor Marokko

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.

12 uur geleden