Ontslagen trainer Salernitana keert al na twee dagen terug
SALERNO (ANP/AFP) - Tonny Vilhena krijgt toch geen nieuwe trainer bij de Italiaanse voetbalclub Salernitana. Davide Nicola is twee dagen na zijn ontslag weer aangesteld, bevestigt de nummer 16 van de Serie A. Nicola had daar zelf op aangedrongen bij clubeigenaar Danilo Iervolino. Het contract van de trainer loopt, net als voor zijn ontslag, tot halverwege volgend jaar.
Salernitana pakte slechts 2 punten uit de laatste zes wedstrijden, maar staat wel 9 punten boven de clubs in de degradatiezone. Zondag leed de club een zware nederlaag bij Atalanta (8-2). Oud-Feyenoorder Vilhena was tot nu toe onder Nicola een vaste waarde.
De 49-jarige Italiaan werd in februari vorig jaar aangesteld bij Salernitana, dat op dat moment onderaan stond in de Serie A. Onder leiding van Nicola wist de ploeg te ontsnappen aan degradatie.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
1 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.
9 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
19 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
19 uur geleden