Ontslag dreigt voor Turkse bondscoach Kuntz na kritiek op spelers
ISTANBUL (ANP) - De Turkse voetbalbond TFF is van plan het contract met bondscoach Stefan Kuntz te ontbinden. Dat meldt persbureau DHA op basis van bronnen. De bond pikt de uitlatingen van de coach niet na de nederlaag in een oefenduel met Japan (2-4) vorige week. Kuntz bekritiseerde de spelers nadat de fans om het vertrek van de bondscoach hadden gevraagd.
Kuntz zei dat de fans niet de schuld bij hem moesten leggen, maar dat de spelers harder moeten werken. Ook zei de Duitser dat de internationals de kritiek "op het veld" moeten beantwoorden en niet in interviews na de wedstrijd. Hij was teleurgesteld over hun prestaties.
Volgens DHA is daarmee de relatie tussen Kuntz en de bond onherstelbaar beschadigd en zal het nog tot de zomer van 2024 doorlopende contract dinsdag worden ontbonden. De TFF heeft niet gereageerd. Op 12 oktober speelt Turkije voor de EK-kwalificatie tegen koploper Kroatië. De Turken staan tweede in groep D.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
21 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
1 dag geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
1 dag geleden