Onthutste Pérez zag vertrek bij Racing Point niet aankomen
MUGELLO (ANP) - De Mexicaanse Formule 1-coureur Sergio Pérez heeft niet zelf gekozen voor een vertrek bij Racing Point. Hij werd zelfs compleet verrast met de mededeling dat hij zou worden vervangen door Sebastian Vettel. "Teameigenaar Lawrence Stroll belde me om te zeggen dat ze voor een andere koers kozen, enkele uren later ging het bericht over mijn vertrek al naar buiten. Daarvoor was mij niets verteld", onthulde de 30-jarige coureur in aanloop naar de Grote Prijs van Toscane.
Pérez, die al in zijn zevende jaar zit bij de renstal, dacht zelfs dat hij zeker was van zijn stoeltje bij Racing Point, omdat hij een contract tot 2022 had. "De geluiden die ik opving was dat het team graag wilde dat ik bleef. Er waren wel wat dingetjes in het contract, maar dat ze mij woensdag vertelden dat ze niet met me doorgingen, had ik absoluut niet verwacht."
De Mexicaan was zo zeker van zijn zaak, dat hij aanbiedingen van andere teams afhield. "Ik had dus graag eerder meer duidelijkheid gekregen, want dan had ik kunnen werken aan een plan B. Dat heb ik nu niet. Maar goed, dit is ook hoe het werkt in de Formule 1; het is een knotsgek wereldje."
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Merel Conijn is blij dat ze haar schaatsen heeft aangepast na haar tegenvallende rit op de 3000 meter van afgelopen zaterdag op de Spelen van Milaan. Met aangepast materiaal reed ze naar olympisch zilver op de 5000 meter, net achter de Italiaanse Francesca Lollobrigida en vlak voor de Noorse Ragne Wiklund.
23 minuten geledenMILAAN (ANP) - Schaatsers Jorrit Bergsma en Ted-Jan Bloemen zijn bij de Olympische Spelen in Milaan aan elkaar gekoppeld op de 10 kilometer. De twee routiniers van 40 en 39 jaar wonnen allebei olympisch goud op de langste afstand, Bergsma in 2014 in Sotsji en de voor Canada uitkomende Bloemen in 2018 in Pyeongchang.
24 minuten geledenMILAAN (ANP) - Merel Conijn is "heel blij" met haar zilveren medaille op de Olympische Spelen van Milaan. De 24-jarige schaatsster moest op de 5000 meter het goud laten aan Francesca Lollobrigida uit Italië. "Ik heb heel even gedacht aan goud, maar ik denk dat ik hier heel blij mee mag zijn", zei ze tegen de NOS.
1 uur geledenSAKHIR (ANP) - Max Verstappen (28) heeft tegenover verschillende Nederlandse media de nieuwe reglementen "niet Formule 1-waardig" genoemd. De viervoudig wereldkampioen zei dat op de tweede testdag in Bahrein. Verstappen twijfelde zelfs aan zijn toekomst in de koningsklasse van de autosport. "Het is gewoon niet leuk om mee te rijden", zei Verstappen tegen onder andere het AD.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Merel Conijn heeft Nederland op de 5000 meter aan het derde zilver geholpen op de Olympische Spelen van Milaan. De 24-jarige Amsterdamse moest in het Milano Speed Skating Stadium met 6.46,27 het goud laten aan Francesca Lollobrigida uit Italië. Zij won in 6.46,17 en greep na de titel op de 3000 meter haar tweede goud. Het brons ging naar Ragne Wiklund uit Noorwegen met 6.46,34.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Botic van de Zandschulp staat in de kwartfinale van het ABN AMRO Open. De 30-jarige Nederlander rekende donderdag in Ahoy in twee sets af met de 27-jarige Griek Stefanos Tsitsipas: 6-4 7-6 (4). Van de Zandschulp speelt vrijdagmiddag tegen Australiër Alex De Minaur, die de Zwitser Stan Wawrinka in twee sets versloeg: 6-4 6-2.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De rechter-commissaris op Curaçao heeft woensdag de voorlopige hechtenis van profhonkballer Jonathan Schoop met zestig dagen verlengd. Dat is donderdag bekendgemaakt. Samen met de international van Nederland werd ook de detentie van nog drie andere verdachten met zestig dagen verlengd, terwijl zijn echtgenote wel voorlopig vrijkwam.
5 uur geleden