Ontevreden supporters Willem II staken protestacties
TILBURG (ANP) - Supporters van Willem II stoppen voor nu met protestacties. Er heerst al langere tijd onvrede over de gang van zaken bij de Tilburgse club, maar in een verklaring laat Supporterscollectief Willem II donderdag weten vertrouwen te hebben in een betere toekomst.
De raad van commissarissen is deze week in gesprek gegaan met enkele fanatieke supporters. Volgens hen is er tijdens dat gesprek goed geluisterd naar de wensen van de supporters, en dus zijn nieuwe acties van de baan. "Voor nu zullen de fanatieke supporters dan ook geen protestacties meer uitvoeren en de rust zoveel mogelijk bewaren. De wederopbouw zal volgens de raad van commissarissen geleidelijk moeten gaan en wij zullen hen daarin de ruimte geven", zo staat in de verklaring. Bij het gesprek was onder meer algemeen directeur Martin van Geel aanwezig.
Bij Willem II is het al lange tijd onrustig. Na het mislopen van promotie naar de Eredivisie vorig seizoen staan de Tilburgers nu vijftiende in de Keuken Kampioen Divisie. Voor velen was het verlies tegen aartsrivaal NAC de druppel. De Bredanaars wonnen op bezoek bij Willem II met 1-4, wat ook meteen het einde betekende voor trainer Reinier Robbemond. Willem II - NAC werd afgelopen weekend definitief gestaakt, nadat er voor de tweede keer voorwerpen vanaf de tribune op het veld waren gegooid. Dinsdagochtend werd het duel uitgespeeld in een leeg stadion.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.
8 uur geleden