Ontevreden supporters Willem II staken protestacties
TILBURG (ANP) - Supporters van Willem II stoppen voor nu met protestacties. Er heerst al langere tijd onvrede over de gang van zaken bij de Tilburgse club, maar in een verklaring laat Supporterscollectief Willem II donderdag weten vertrouwen te hebben in een betere toekomst.
De raad van commissarissen is deze week in gesprek gegaan met enkele fanatieke supporters. Volgens hen is er tijdens dat gesprek goed geluisterd naar de wensen van de supporters, en dus zijn nieuwe acties van de baan. "Voor nu zullen de fanatieke supporters dan ook geen protestacties meer uitvoeren en de rust zoveel mogelijk bewaren. De wederopbouw zal volgens de raad van commissarissen geleidelijk moeten gaan en wij zullen hen daarin de ruimte geven", zo staat in de verklaring. Bij het gesprek was onder meer algemeen directeur Martin van Geel aanwezig.
Bij Willem II is het al lange tijd onrustig. Na het mislopen van promotie naar de Eredivisie vorig seizoen staan de Tilburgers nu vijftiende in de Keuken Kampioen Divisie. Voor velen was het verlies tegen aartsrivaal NAC de druppel. De Bredanaars wonnen op bezoek bij Willem II met 1-4, wat ook meteen het einde betekende voor trainer Reinier Robbemond. Willem II - NAC werd afgelopen weekend definitief gestaakt, nadat er voor de tweede keer voorwerpen vanaf de tribune op het veld waren gegooid. Dinsdagochtend werd het duel uitgespeeld in een leeg stadion.
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse bondscoach Javier Aguirre stapt op. Dat heeft hij na de uitschakeling van het gastland op het WK voetbal bekendgemaakt. Mexico verloor in de achtste finales met 3-2 van Engeland. Oud-voetballer Rafael Márquez wordt zoals gepland de nieuwe bondscoach van Mexico.
19 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP) - Engeland heeft in de nacht van zondag op maandag een einde gemaakt aan de Mexicaanse hoop op een wereldtitel. Het elftal van Thomas Tuchel versloeg het gastland in het Mexico City Stadium met 3-2. Jude Bellingham en Harry Kane scoorden voor de Engelsen, die vanaf de 54e minuut in de tweede helft met tien man speelden. Engeland speelt in de kwartfinales van het WK voetbal tegen Noorwegen.
2 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Neymar (34) heeft zijn interlandloopbaan na de uitschakeling van Brazilië op het WK van de Verenigde Staten, Canada en Mexico beëindigd. Dat heeft de 34-jarige voetballer bekendgemaakt. Neymar besloot zijn carrière met een 2-1-nederlaag in de achtste finales tegen Noorwegen.
4 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - De wedstrijd in de achtste finales van het WK voetbal tussen Mexico en Engeland is een uur uitgesteld. Dat heeft de FIFA besloten vanwege de weersomstandigheden in de hoofdstad van Mexico. Er zijn regen- en onweersbuien bij het Mexico City Stadium. De winnaar van het duel treft Noorwegen in de kwartfinales van het WK. De aftrap staat gepland om 03.00 uur (Nederlandse tijd).
5 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Noorwegen heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Ståle Solbakken won in het New York New Jersey Stadium in East Rutherford verrassend met 2-1 van Brazilië. Erling Haaland was met twee doelpunten de man van de wedstrijd. Noorwegen speelt zaterdag in Miami tegen de winnaar van de wedstrijd in de achtste finales tussen Mexico en Engeland.
6 uur geledenSEATTLE (ANP) - Bondscoach Mauricio Pochettino is ingenomen met de beslissing van de tuchtcommissie van de FIFA om de schorsing van de Amerikaan Folarin Balogun terug te draaien. De aanvaller is daardoor beschikbaar voor de wedstrijd tegen België in de nacht van maandag op dinsdag in de achtste finales van het WK. "Iedereen die van de sport houdt, staat achter deze beslissing. We zijn al genoeg gestraft met de rode kaart van Balogun tegen Bosnië en Herzegovina. Ik denk dat 99,99 procent van de mensen het geen rode kaart zou hebben gevonden", aldus de Argentijnse coach van de VS.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Jannik Sinner is weer een stap dichter bij titelprolongatie op Wimbledon. De als eerste geplaatste Italiaan was in de vierde ronde met 6-3 7-6 (0) 6-3 te sterk voor de Japanner Shintaro Mochizuki, de mondiale nummer 151.
8 uur geleden