Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ontevreden supporters Willem II staken protestacties

Ontevreden supporters Willem II staken protestacties

TILBURG (ANP) - Supporters van Willem II stoppen voor nu met protestacties. Er heerst al langere tijd onvrede over de gang van zaken bij de Tilburgse club, maar in een verklaring laat Supporterscollectief Willem II donderdag weten vertrouwen te hebben in een betere toekomst.

De raad van commissarissen is deze week in gesprek gegaan met enkele fanatieke supporters. Volgens hen is er tijdens dat gesprek goed geluisterd naar de wensen van de supporters, en dus zijn nieuwe acties van de baan. "Voor nu zullen de fanatieke supporters dan ook geen protestacties meer uitvoeren en de rust zoveel mogelijk bewaren. De wederopbouw zal volgens de raad van commissarissen geleidelijk moeten gaan en wij zullen hen daarin de ruimte geven", zo staat in de verklaring. Bij het gesprek was onder meer algemeen directeur Martin van Geel aanwezig.

Bij Willem II is het al lange tijd onrustig. Na het mislopen van promotie naar de Eredivisie vorig seizoen staan de Tilburgers nu vijftiende in de Keuken Kampioen Divisie. Voor velen was het verlies tegen aartsrivaal NAC de druppel. De Bredanaars wonnen op bezoek bij Willem II met 1-4, wat ook meteen het einde betekende voor trainer Reinier Robbemond. Willem II - NAC werd afgelopen weekend definitief gestaakt, nadat er voor de tweede keer voorwerpen vanaf de tribune op het veld waren gegooid. Dinsdagochtend werd het duel uitgespeeld in een leeg stadion.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Peddemors en Beerensteyn helpen Wolfsburg aan zege

WOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.

5 uur geleden
Lukebakio mist uitduel van Benfica met Ajax in Champions League

LISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

5 uur geleden
PSG-verdediger Hakimi Afrikaans voetballer van het jaar

RABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

7 uur geleden
Oranje zakt naar zevende positie en is groepshoofd bij WK-loting

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.

11 uur geleden
Excuses Duits international Adeyemi na verboden wapenbezit

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.

11 uur geleden
Real Madrid mist verdediger Militão voorlopig door blessure

MADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.

12 uur geleden
Bondscoach McClaren na missen directe plaatsing weg bij Jamaica

KINGSTON (ANP) - Steve McClaren is opgestapt als bondscoach van Jamaica. De Engelse coach slaagde er niet in met Jamaica rechtstreekse plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada af te dwingen.

15 uur geleden