Ontevreden supporters Willem II staken protestacties
TILBURG (ANP) - Supporters van Willem II stoppen voor nu met protestacties. Er heerst al langere tijd onvrede over de gang van zaken bij de Tilburgse club, maar in een verklaring laat Supporterscollectief Willem II donderdag weten vertrouwen te hebben in een betere toekomst.
De raad van commissarissen is deze week in gesprek gegaan met enkele fanatieke supporters. Volgens hen is er tijdens dat gesprek goed geluisterd naar de wensen van de supporters, en dus zijn nieuwe acties van de baan. "Voor nu zullen de fanatieke supporters dan ook geen protestacties meer uitvoeren en de rust zoveel mogelijk bewaren. De wederopbouw zal volgens de raad van commissarissen geleidelijk moeten gaan en wij zullen hen daarin de ruimte geven", zo staat in de verklaring. Bij het gesprek was onder meer algemeen directeur Martin van Geel aanwezig.
Bij Willem II is het al lange tijd onrustig. Na het mislopen van promotie naar de Eredivisie vorig seizoen staan de Tilburgers nu vijftiende in de Keuken Kampioen Divisie. Voor velen was het verlies tegen aartsrivaal NAC de druppel. De Bredanaars wonnen op bezoek bij Willem II met 1-4, wat ook meteen het einde betekende voor trainer Reinier Robbemond. Willem II - NAC werd afgelopen weekend definitief gestaakt, nadat er voor de tweede keer voorwerpen vanaf de tribune op het veld waren gegooid. Dinsdagochtend werd het duel uitgespeeld in een leeg stadion.
Meer uit Voetbal
EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.
59 minuten geledenZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
3 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
10 uur geleden