Ontevreden PSV-trainer Bosz koestert punt tegen AZ
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz had weinig positieve woorden over voor de eerste helft van zijn ploeg tegen AZ (2-2). "We waren slordig en kwamen op veel vlakken tekort. We hadden in de eerste helft ook meer dan één doelpunt tegen kunnen krijgen. De tweede helft was beter en hadden we wel de grip, maar we mogen ook blij zijn dat we nog een penalty krijgen waar we de gelijkmaker uit scoorden. Misschien moeten we dat punt wel koesteren", zei Bosz op zijn persconferentie na afloop.
De trainer uit Apeldoorn vond de 1-2 van AZ-invaller Mexx Meerdink een kwartier voor tijd exemplarisch voor het spel van zijn ploeg. "Die bal was zo lang onderweg en toch gaat hij erin. Dat geeft wel aan hoe onze scherpte was. Die was niet goed. Het was vandaag onvoldoende om deze wedstrijd te winnen, terwijl ik wel vind dat wij dat thuis tegen AZ moeten doen."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
31 minuten geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
10 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
13 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.
14 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.
15 uur geleden