Ontevreden PSV-trainer Bosz koestert punt tegen AZ
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz had weinig positieve woorden over voor de eerste helft van zijn ploeg tegen AZ (2-2). "We waren slordig en kwamen op veel vlakken tekort. We hadden in de eerste helft ook meer dan één doelpunt tegen kunnen krijgen. De tweede helft was beter en hadden we wel de grip, maar we mogen ook blij zijn dat we nog een penalty krijgen waar we de gelijkmaker uit scoorden. Misschien moeten we dat punt wel koesteren", zei Bosz op zijn persconferentie na afloop.
De trainer uit Apeldoorn vond de 1-2 van AZ-invaller Mexx Meerdink een kwartier voor tijd exemplarisch voor het spel van zijn ploeg. "Die bal was zo lang onderweg en toch gaat hij erin. Dat geeft wel aan hoe onze scherpte was. Die was niet goed. Het was vandaag onvoldoende om deze wedstrijd te winnen, terwijl ik wel vind dat wij dat thuis tegen AZ moeten doen."
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
3 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
6 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Antwerp FC kan voorlopig niet beschikken over Vincent Janssen. De 31-jarige Nederlandse aanvoerder heeft vrijdag een knieoperatie ondergaan en staat meerdere weken aan de kant. Dat meldt Antwerp FC via sociale media.
7 uur geleden