Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Onrust bij Japanse fans met tickets voor de Olympische Spelen

Onrust bij Japanse fans met tickets voor de Olympische Spelen

TOKIO (ANP) - In Japan is onrust ontstaan bij mensen die kaartjes hebben voor de Olympische Spelen. Aanleiding is een artikel in Asahi Shimbun, een van de grootste kranten in dat land, waarin staat dat fans hun geld bij het niet doorgaan van de Spelen niet terugkrijgen.

De organisatoren hebben herhaaldelijk gezegd dat de Spelen van 24 juli tot en met 9 augustus doorgaan zoals gepland. De snelle verspreiding van het nieuwe coronavirus heeft ervoor gezorgd dat de sportwereld grotendeels stil is komen te vallen. In Japan bestaat de angst dat de Olympische Spelen alsnog worden geannuleerd of uitgesteld.

Asahi Shimbun schrijft op basis van een rapport dat de uitbraak van een groot virus valt onder 'overmacht', net als bijvoorbeeld een wereldwijde oorlog.

De kaartjes voor de Olympische Spelen in Tokio waren snel uitverkocht.

Meer uit Sport

Triatlete Kingma maakt overstap naar wielrennen

LONDEN (ANP) - Triatlete Maya Kingma maakt de overstap naar het wielrennen. De 29-jarige Bredase sluit zich aan bij EF Education-Oatly, meldt die wielerploeg.

14 minuten geleden
Schilder wint kogelstoten op EK atletiek landenteams in Madrid

MADRID (ANP) - Jessica Schilder heeft bij het EK atletiek voor landenteams in Madrid het kogelstoten gewonnen. De Europees kampioene uit Volendam wist als enige de 20 meter te overbruggen: 20,14 meter. De Duitse Yemisi Ogunleye eindigde als tweede met een afstand van 19,58 en de Zweedse Fanny Roos werd derde met 19,38.

1 uur geleden
Atlete Bol scoort maximaal op EK landen met zege op 400 meter

MADRID (ANP) - Femke Bol heeft op het EK atletiek voor landenteams met overmacht de 400 meter gewonnen. De Nederlandse topatlete klokte 49,48 seconden, een kampioenschapsrecord en maar net boven haar Nederlands outdoorrecord van 49,44.

2 uur geleden
Verstappen achter Norris en Piastri in tweede training Oostenrijk

SPIELBERG (ANP) - Max Verstappen heeft in de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Oostenrijk de derde tijd gereden in zijn Red Bull. Lando Norris en Oscar Piastri, de coureurs van concurrent McLaren, waren iets sneller dan de viervoudig wereldkampioen op de Red Bull Ring nabij Spielberg.

3 uur geleden
Quartararo snelste in training TT Assen met negen crashes

ASSEN (ANP) - De Franse motorracer Fabio Quartararo heeft in een training vol crashes de beste tijd gereden bij de TT van Assen. Negen MotoGP-coureurs gingen onderuit op hun motor, onder wie ook kampioenschapsleider Marc Márquez.

4 uur geleden
Griekspoor naar finale van grastoernooi in Mallorca

CALVIA (ANP) - Tallon Griekspoor staat in de finale van het grastennistoernooi van Mallorca. De 28-jarige Nederlander rekende in de halve finale in twee sets af met de Canadees Félix Auger-Aliassime: 6-4 6-4. Hij haalde zonder setverlies de eindstrijd. Griekspoor treft zaterdag de Fransman Corentin Moutet, die de als derde geplaatste Amerikaan Alex Michelsen uitschakelde: 6-4 7-6 (3).

4 uur geleden
Haase vormt op Wimbledon gelegenheidsduo met Rojer

LONDEN (ANP) - Robin Haase speelt in het dubbelspel op Wimbledon samen met Jean-Julien Rojer. Het Nederlandse duo treft het Portugees-Amerikaanse duo Nuno Borges en Marco Giron in de eerste ronde. Haase staat op dit moment op de 76e plaats van de wereldranglijst en is al een tijd op zoek naar een vaste dubbelpartner. Rojer staat op de 75e plaats.

4 uur geleden