Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Onrust bij Bayern München neemt toe na derde nederlaag op rij

Onrust bij Bayern München neemt toe na derde nederlaag op rij

BOCHUM (ANP) - De onrust bij Bayern München neemt toe na het derde verlies op rij. De competitiewedstrijd bij VfL Bochum ging met 3-2 verloren, waardoor de achterstand op koploper Bayer Leverkusen 8 punten bedraagt.

Na de 3-0-nederlaag bij Leverkusen en de teleurstellende 1-0 in Rome tegen Lazio in de achtste finales van de Champions League ging het ook in het Ruhrgebied mis. Bayern München nam voor rust via een knappe goal van Jamal Musiala nog wel de leiding, maar gaf het daarna helemaal weg.

Nadat Harry Kane namens Bayern München een enorme kans had gemist, verzorgde de Japanner Takuma Asano na ruim een half uur spelen met een diagonaal schot de gelijkmaker. Vlak voor het verstrijken van de eerste helft kopte Keven Schlotterbeck uit een hoekschop de bal achter doelman Manuel Neuer, waarbij de in de basis gestarte Matthijs de Ligt te laat was.

Na 77 minuten kreeg Dayot Upamecano zijn tweede gele kaart toen hij in een luchtduel met Schlotterbeck in het strafschopgebied volgens de arbitrage te veel zijn arm gebruikte. De toegekende penalty werd binnengeschoten door Kevin Stöger. De 3-2 van Kane, zijn 25e goal van het seizoen, kwam uiteindelijk te laat, al verzuimde hij daarna nog wel de 3-3 op het bord te zetten voor de ploeg van trainer Thomas Tuchel.

De wedstrijd lag zowel voor als na rust enige tijd stil door fanprotesten tegen de mogelijke toetreding van investeerders in de DFL, de organisator van de twee hoogste divisies. Supporters gooiden tennisballen op het veld, iets wat de afgelopen weken in meer stadions voor oponthoud zorgde.

Meer uit Voetbal

Van Dijk kopt Liverpool naar competitiezege bij Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.

29 minuten geleden
FC Utrecht maakt met zege bij NEC einde aan negatieve reeks

NIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.

58 minuten geleden
UEFA en Real Madrid beëindigen juridische strijd Super League

MADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.

7 uur geleden
Cruijff: min of meer afgesproken dat Grim seizoen afmaakt

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.

8 uur geleden
Cruijff wil Ajax weer winnaarsmentaliteit geven

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."

8 uur geleden
Feyenoord legt Luca Dahl Tomasson langer vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.

11 uur geleden
Tottenham Hotspur van Van de Ven en Simons ontslaat trainer Frank

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.

12 uur geleden