Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Onrust bij Bayern München neemt toe na derde nederlaag op rij

Onrust bij Bayern München neemt toe na derde nederlaag op rij

BOCHUM (ANP) - De onrust bij Bayern München neemt toe na het derde verlies op rij. De competitiewedstrijd bij VfL Bochum ging met 3-2 verloren, waardoor de achterstand op koploper Bayer Leverkusen 8 punten bedraagt.

Na de 3-0-nederlaag bij Leverkusen en de teleurstellende 1-0 in Rome tegen Lazio in de achtste finales van de Champions League ging het ook in het Ruhrgebied mis. Bayern München nam voor rust via een knappe goal van Jamal Musiala nog wel de leiding, maar gaf het daarna helemaal weg.

Nadat Harry Kane namens Bayern München een enorme kans had gemist, verzorgde de Japanner Takuma Asano na ruim een half uur spelen met een diagonaal schot de gelijkmaker. Vlak voor het verstrijken van de eerste helft kopte Keven Schlotterbeck uit een hoekschop de bal achter doelman Manuel Neuer, waarbij de in de basis gestarte Matthijs de Ligt te laat was.

Na 77 minuten kreeg Dayot Upamecano zijn tweede gele kaart toen hij in een luchtduel met Schlotterbeck in het strafschopgebied volgens de arbitrage te veel zijn arm gebruikte. De toegekende penalty werd binnengeschoten door Kevin Stöger. De 3-2 van Kane, zijn 25e goal van het seizoen, kwam uiteindelijk te laat, al verzuimde hij daarna nog wel de 3-3 op het bord te zetten voor de ploeg van trainer Thomas Tuchel.

De wedstrijd lag zowel voor als na rust enige tijd stil door fanprotesten tegen de mogelijke toetreding van investeerders in de DFL, de organisator van de twee hoogste divisies. Supporters gooiden tennisballen op het veld, iets wat de afgelopen weken in meer stadions voor oponthoud zorgde.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

50 minuten geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

2 uur geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

3 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

4 uur geleden
Senegalese voorzitter belooft 'kruistocht' na afnemen titel

PARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.

6 uur geleden
Ajax-speler Bounida krijgt eerste uitnodiging voor Marokko

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.

9 uur geleden
Barcelona boekt met scorende Brugts ruime CL-zege bij Real Madrid

MADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.

21 uur geleden