'Onregelmatigheden bij Italiaans taalexamen Suárez'
ROME (ANP) - Bij het taalexamen dat Luis Suárez vorige week in Italië deed, zijn mogelijk onregelmatigheden geconstateerd. "Uit onderzoek is gebleken dat de onderwerpen van het examen waren overeengekomen met de kandidaat en dat de score vóór de test al was toegekend", aldus de politie, die de zaak verder onderzoekt.
Suárez deed de test omdat hij dan op korte termijn een paspoort van Italië aan kon vragen. De voetballer uit Uruguay komt in aanmerking voor het paspoort omdat zijn vrouw Italiaanse 'roots' heeft. Suárez, die niet voorkomt in de plannen van FC Barcelona, zou met een EU-paspoort gemakkelijker de overstap van Barcelona naar Juventus kunnen maken.
Inmiddels lijkt een overgang van Suárez van de baan. Juventus maakte dinsdag bekend dat de transfer van Álvaro Morata in de afrondende fase zit. Suárez zou op zijn beurt dicht bij een akkoord met Atlético Madrid zijn.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
7 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
8 uur geleden