Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Onregelmatigheden bij Italiaans taalexamen Suárez'

'Onregelmatigheden bij Italiaans taalexamen Suárez'

ROME (ANP) - Bij het taalexamen dat Luis Suárez vorige week in Italië deed, zijn mogelijk onregelmatigheden geconstateerd. "Uit onderzoek is gebleken dat de onderwerpen van het examen waren overeengekomen met de kandidaat en dat de score vóór de test al was toegekend", aldus de politie, die de zaak verder onderzoekt.

Suárez deed de test omdat hij dan op korte termijn een paspoort van Italië aan kon vragen. De voetballer uit Uruguay komt in aanmerking voor het paspoort omdat zijn vrouw Italiaanse 'roots' heeft. Suárez, die niet voorkomt in de plannen van FC Barcelona, zou met een EU-paspoort gemakkelijker de overstap van Barcelona naar Juventus kunnen maken.

Inmiddels lijkt een overgang van Suárez van de baan. Juventus maakte dinsdag bekend dat de transfer van Álvaro Morata in de afrondende fase zit. Suárez zou op zijn beurt dicht bij een akkoord met Atlético Madrid zijn.

Meer uit Voetbal

Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

25 minuten geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

1 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

2 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

3 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

4 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

4 uur geleden
Fortuna Sittard huurt Spartaan Duijvestijn tot einde seizoen

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.

6 uur geleden