Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Onlinegokbedrijf Kansino voor vier seizoenen shirtsponsor van AZ

Onlinegokbedrijf Kansino voor vier seizoenen shirtsponsor van AZ

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft met onlinegokbedrijf Kansino een nieuwe shirtsponsor gevonden voor de komende vier seizoenen. Vanaf 1 juli is Kansino 'hoofdpartner' van de club en verdwijnt AFAS Software na twaalf jaar als sponsor vanaf de voorkant van het shirt. Het softwarebedrijf blijft wel naamgever van het stadion van AZ in Alkmaar.

Op shirts voor supporters onder de 18 jaar zal de Alkmaar Zaanstreek Foundation als sponsor komen te staan. "Met dit gezamenlijk op te zetten initiatief kunnen we meerdere maatschappelijke doelen ondersteunen", aldus Robert Eenhoorn, algemeen directeur van AZ. "Welke initiatieven dat zijn, zal op korte termijn worden gepresenteerd."

Het strikken van Kansino als nieuwe shirtsponsor legt volgens Eenhoorn "een solide basis voor de toekomst en geeft AZ de ruimte om weer een stap te zetten in haar ambities". AZ was sinds eind vorig jaar op zoek naar een nieuwe shirtsponsor, toen besloten werd dat de samenwerking met AFAS op dit gebied werd stopgezet.

AZ werd vorig jaar vijfde in de Eredivisie en verzekerde zich via de play-offs van Europees voetbal.

Meer uit Voetbal

AS Roma houdt top 3 Serie A in het vizier door zege op Como

ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.

8 uur geleden
Ajax legt verdediger Bouwman vast tot medio 2030

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.

10 uur geleden
Reguilón gaat bij Inter Miami met Messi spelen

MIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.

13 uur geleden
Fortuna Düsseldorf presenteert Mislintat als sportief directeur

DÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.

14 uur geleden
Doelman Ter Stegen staat mogelijk voor rentree bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.

15 uur geleden
Voetbalclub KRC Genk ontslaat trainer Fink

GENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.

17 uur geleden
Olij verdedigt het doel van PSV in bekerduel met GVVV

EINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.

17 uur geleden