Onlinegokbedrijf Kansino voor vier seizoenen shirtsponsor van AZ
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft met onlinegokbedrijf Kansino een nieuwe shirtsponsor gevonden voor de komende vier seizoenen. Vanaf 1 juli is Kansino 'hoofdpartner' van de club en verdwijnt AFAS Software na twaalf jaar als sponsor vanaf de voorkant van het shirt. Het softwarebedrijf blijft wel naamgever van het stadion van AZ in Alkmaar.
Op shirts voor supporters onder de 18 jaar zal de Alkmaar Zaanstreek Foundation als sponsor komen te staan. "Met dit gezamenlijk op te zetten initiatief kunnen we meerdere maatschappelijke doelen ondersteunen", aldus Robert Eenhoorn, algemeen directeur van AZ. "Welke initiatieven dat zijn, zal op korte termijn worden gepresenteerd."
Het strikken van Kansino als nieuwe shirtsponsor legt volgens Eenhoorn "een solide basis voor de toekomst en geeft AZ de ruimte om weer een stap te zetten in haar ambities". AZ was sinds eind vorig jaar op zoek naar een nieuwe shirtsponsor, toen besloten werd dat de samenwerking met AFAS op dit gebied werd stopgezet.
AZ werd vorig jaar vijfde in de Eredivisie en verzekerde zich via de play-offs van Europees voetbal.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.
47 minuten geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.
2 uur geledenALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."
11 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
13 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.
15 uur geleden