Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Online editie ADE afgesloten door Sunnery James en Ryan Marciano

Online editie ADE afgesloten door Sunnery James en Ryan Marciano

AMSTERDAM (ANP) - Het dj-duo Sunnery James en Ryan Marciano hebben zondag het Amsterdam Dance Event (ADE) afgesloten. Het tweetal draaide een set die, net als alle andere acts de afgelopen dagen, online werd uitgezonden.

Vanwege de coronacrisis kon het grootse dance-event dit jaar niet op normale wijze doorgang vinden. De organisatie besloot dit jaar daarom voor een onlinefestival te kiezen, dat afgelopen woensdag van start ging.

Jaarlijks komen honderdduizenden mensen vanuit de hele wereld op het evenement in Amsterdam af. Tijdens ADE worden meer dan duizend verschillende acts en feesten georganiseerd. Vorig jaar trok het event zo'n 400.000 mensen, die uit bijna 150 landen kwamen.

Meer uit Binnenland

Rijkswaterstaat waarschuwt: maandagochtend druk en glad op wegen

DEN HAAG (ANP) - Door het aanhoudende winterweer en het einde van de kerstvakantie voorziet Rijkswaterstaat voor maandagochtend een drukke ochtendspits. "Daarnaast moeten weggebruikers rekening houden met gevaarlijke rijomstandigheden vanwege sneeuwval en gladheid door bevriezing van natte weggedeelten", waarschuwt de wegbeheerder.

1 uur geleden
NS: hou ook maandag rekening met hinder door de sneeuw

UTRECHT (ANP) - De NS en ProRail waarschuwen reizigers ook maandag rekening te houden met vertragingen. Het winterweer zal dan ook nog zorgen voor hinder in de treindiensten, verwachten ze. "Al valt nu niet te voorspellen waar precies", zegt een NS-woordvoerder.

1 uur geleden
Protest tegen aanval VS op Venezuela in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - Een paar honderd mensen zijn zondagmiddag bijeengekomen op het Museumplein in Amsterdam om te protesteren tegen de aanval van de Verenigde Staten op Venezuela. Dit deden zij bij het Amerikaanse consulaat.

2 uur geleden
BuZa: tot nu toe geen hulpverzoeken van Nederlanders in Venezuela

DEN HAAG (ANP) - Het ministerie van Buitenlandse Zaken heeft tot nu toe geen hulpverzoeken gekregen van Nederlanders die in de problemen zijn gekomen in Venezuela. Ook van Nederlanders op de eilanden die deel uitmaken van het Nederlandse Koninkrijk heeft BuZa geen aanvragen gekregen voor consulaire hulp, waar mensen om kunnen vragen bij noodsituaties.

3 uur geleden
Opnieuw storingen en vertragingen op het spoor door winterweer

UTRECHT (ANP) - Door het winterweer zijn zondag meerdere treinen verstoord of vertraagd. Een woordvoerster van ProRail zegt dat de wissels net als zaterdag kunnen vastlopen door de sneeuw.

6 uur geleden
Code geel om gladheid zeker tot dinsdagochtend

DE BILT (ANP) - De code geel voor het hele land wegens gladheid blijft gelden tot dinsdagochtend. Aanvankelijk meldde het KNMI dat de waarschuwing tot 05.00 uur zou duren, maar inmiddels is de code geel tot dinsdag 10.00 uur van kracht. Het KNMI waarschuwt het verkeer voor gladde wegen door de talrijke buien met kans op hagel en natte sneeuw. Landinwaarts kan de sneeuw blijven liggen.

8 uur geleden
Weeronline: al 10.592 dagen wachten op Elfstedentocht

HOUTEN (ANP) - Er is na 29 jaar nog steeds geen zicht op een nieuwe Elfstedentocht. Inmiddels zijn er 10.592 dagen verstreken sinds de laatste tocht, op 4 januari 1997, heeft Weeronline berekend.

8 uur geleden