Online editie ADE afgesloten door Sunnery James en Ryan Marciano
AMSTERDAM (ANP) - Het dj-duo Sunnery James en Ryan Marciano hebben zondag het Amsterdam Dance Event (ADE) afgesloten. Het tweetal draaide een set die, net als alle andere acts de afgelopen dagen, online werd uitgezonden.
Vanwege de coronacrisis kon het grootse dance-event dit jaar niet op normale wijze doorgang vinden. De organisatie besloot dit jaar daarom voor een onlinefestival te kiezen, dat afgelopen woensdag van start ging.
Jaarlijks komen honderdduizenden mensen vanuit de hele wereld op het evenement in Amsterdam af. Tijdens ADE worden meer dan duizend verschillende acts en feesten georganiseerd. Vorig jaar trok het event zo'n 400.000 mensen, die uit bijna 150 landen kwamen.
Meer uit Binnenland
HELLEVOETSLUIS (ANP) - Na een woningbrand aan de Kreeft in Hellevoetsluis zijn woensdagavond vier mensen met ambulances naar het ziekenhuis gebracht. Zij hadden veel rook ingeademd, meldt de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Toetsen in het basis- en voortgezet onderwijs moeten meer in het teken staan van het onderwijs en leren en minder van belang zijn voor zaken als toelating, overgang of diploma. Dat zegt de Onderwijsraad donderdag in een advies dat wordt gegeven op verzoek van de Tweede Kamer.
3 uur geledenHILVERSUM (ANP) - De Groningse burgemeester Roelien Kamminga wil dat het Rijk eigen locaties gaat inzetten om asielzoekers op korte termijn op te vangen. Ze wil zo voorkomen dat deze zomer mensen buiten moeten slapen bij het aanmeldcentrum in Ter Apel, zei ze bij talkshow Pauw & De Wit.
3 uur geledenWARFFUM (ANP) - De gemeente Het Hogeland vangt vanaf donderdag vluchtelingen uit Ter Apel op in de Op Roakeldaishal in Warffum. De gemeente doet dit na een verzoek van asielminister Bart van den Brink, zo is te lezen op de website van de gemeente.
10 uur geledenLEIDEN (ANP) - Leiden heeft de noodopvang voor asielzoekers in een voormalige kerk met een paar maanden verlengd. Dat doet de gemeente om de druk op Ter Apel te helpen verlichten.
10 uur geledenSTADSKANAAL (ANP) - De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) begint een onderzoek naar (jeugd)zorgaanbieders en Veilig Thuis Groningen in Stadskanaal. Daarmee wil de inspectie een beeld krijgen van de kwaliteit en veiligheid van de jeugdhulp aan de kinderen die ernstig zijn mishandeld door twee vrouwen.
10 uur geledenGRONINGEN (ANP) - De gemeente Groningen biedt van woensdag op donderdag nog één keer de nachtopvang aan in congrescentrum Hanzeplaza voor asielzoekers die niet terechtkunnen in Ter Apel. Voor de opvang vanaf donderdag heeft een andere gemeente zich gemeld, zegt een Groningse gemeentewoordvoerster. Welke plaats dat is, wil zij niet zeggen.
11 uur geleden